Bruņinieku iela 75d, Rīga
Pirmdiena - Svētdiena: 10:00 - 20:00

Koša vasaras aktualitāte Tavā drēbju skapī – kreklkleita

Dalies ar šo bloga rakstu!

Kreklkleitas nav nekāds jaunums, tās ir bijušas aktuālas jau arī iepriekš. Pirmo reizi tās kļuva aktuālas 50tajos gados, kad par modes tendenci to pasludināja dizaineris Kristiāns Diors. Katru gadu apģērbu kolekcijās pa viena vai divām tās ir pavīdējušas, bet šogad gruzdošā ogle ir pārvērtusies liesmā, jo kreklkleitas ir sasniegušas jaunu savas aktualitātes kalngalu.

Kas tad ir kreklkleita? Tā vienkārši skaidrojot – garš vīriešu krekls, kam ir apsieta josta. Tā arī ir radusies šī tendence. Protams, skatoties uz mūsdienu radītajām kleitām, grūti atpazīt vīriešu kreklus. Kreklkleitas var būt pogājamas visā garumā vai arī tikai krūšu rajonā. Tās var būt ar īsām, garām piedurknēm vai vispār bez tām. Josta var gan būt, gan arī nebūt. Kleitas garums var būt sākot no mini līdz pat grīdai. Fantāzijai brīva vaļa!

Kombinējot dažādas krāsas, audumus un faktūras, kreklkleitas var būt gan sportiskas, gan romantiskas, gan arī klasiskas, bet pilnīgi visas tās ir seksīgas, pateicoties daudz podziņām un atvērumam pašā priekšā. Izvēlies gaisīgi baltu un brīvu vai kādu košas krāsas kleitu, kas labi pieguļ augumam. Velc to uz darbu, brīvdienās vai svinīgu pasākumu. Kreklkleitas uzvaras gājiens ir sācies!

Foto avots: http://pinterest.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.