Bruņinieku iela 75d, Rīga
Pirmdiena - Svētdiena: 10:00 - 20:00

Skaistumkopšana

Pateicoties inovācijām kosmetoloģijā, labsajūtas un estētiskie pakalpojumi skaistumkopšanas jomā arvien vairāk saplūst ar medicīnas nozari. Tāpēc ir svarīgi nokļūt kvalificēta, profesionāla skaistuma terapijas speciālista rokās. Atrast „savu īsto” ir veiksme ne tikai tavam fiziskajam ķermenim, bet arī iekšējās pasaules sakārtošanai.

Mājīgā atmosfērā jūs gaida profesionālas, rūpīgi veiktas kosmētiskas un ārstnieciskas procedūras un vērtīgs padoms.

Piedāvājam regulāras ādas aprūpi, sejas tīrīšanu, masāžu, maskas, procedūras, kas aizkavē ādas novecošanos un procedūras, kas dziedina. Problemātiskas ādas kopšana (akne, rozacea, hiperpigmentācija utml.) arī ir mūsu rūpes.  Jūsu diskomortu ādas, sejas ovāla un citu izmaiņu gadījumā varam mazināt gan ar aparāttehnoloģiju (RF, ultraskaņa, jonoforēze), gan ar mezoterapijas un biorevitalizācijas palīdzību.

Izmantojam tikai pašus kvalitatīvākos, pasaulē atzītos un sertificētos profesionālos sejas kopšanas līdzekļus.

Mūsu internetveikalā varat iegādāties arī profesionāļa rekomendētos sejas kopšanas līdzekļus lietošanai mājas apstākļos. Jo pamatu pamats ādas svaigumam un veselībai ir regulāra ikdienas kopšana.

Skaistuma terapija, sejas kopšana - Mia Salons
Klasisko, relaksējošo, limfodrenāžas, kāju, roku, galvas masāžu? Lūdzu! Taizemes pēdu masāžu, limfodrenāžu, pīlingu, dažāda veida ietīšanas procedūras, pēdu aprūpi, parafīna vanniņas, fotoepilāciju un vaksāciju vīriešiem. Veselībai, atpūtai, priekam, svara mazināšanai, ķermeņa sakopšanai. Izmantojam tikai pašus kvalitatīvākos, profesionālos ķermeņa kopšanas līdzekļus.
Taizemes pēdu masāža - Mia Salons