Bruņinieku iela 75d, Rīga
Pirmdiena - Svētdiena: 10:00 - 20:00

10 aktualitātes nagu lakošanas modē

Dalies ar šo bloga rakstu!

1. Krāsu bloki

Izmantojot divas vai vairākas krāsas ar līmlentes (vai speciālajām nagu uzlīmēm) palīdzību veido krāsu blokus.

2. Matēts

Ierasti nagu lakas ir spīdīgas, matētās ir lieliska alternatīva, kad gribās izmēģināt ko citādāku. 

3. Acteku zīmes un simboli

Izvēlies vienu vai vairākas krāsas pamatam, un veido zīmējumus ar smalkas otiņas palīdzību melnā krāsā.

4. Kaviārs

Nepieciešamas divu veidu nagu lakas – viena pamattonim un otra – mazu bumbiņu izskatā. Var pasūtīt internetā. Pamācība, kā veidot kaviāru manikīru.

5. Ombrē

Ir divu veidu ombrē tehnikas. Viena ir veidot ombrē efektu uz katra naga ar švammītes palīdzību, kad veido pārejas no vienas krāsas uz citu. Otra iespēja ir iegādāties piecas dažādas nagu lakas, kas veido vienas krāsas toņu pāreju no gaišākas uz tumšāku, un attiecīgi tā arī nolakot nagus.

6. Dažādas krāsas

Šī ir pēdējā laikā ļoti bieži izmantota tendence, kad izvēlas divu krāsu nagu lakas un vienu, divus vai pat trīs nagus nolako citā krāsā. Abus toņus parasti pieskaņo izvēlētajam tērpam. Var arī katru nagu lakot pilnīgi citā lrāsā. Ideja tiešām lieliska, jo lakot visus nagus vienā krāsā jau ir pārāk pierasts.

7. Nagu dekori, uzlīmes, rotaslietas, pērles, akmentiņi, mežģīnes, fliteri

Nagu dekori ir daudz un dažādi – Tu vari tos iegādāties gatavus vai arī pagatavot pati (piemēram, izgriezt mežģīni). Piestiprini tos ar līmi pie jau nolakota naga.

8. Zīmējumi

Lai veidotu zīmējumus ar otiņu palīdzību, jābūt diez gan ietrenētai rokai. Internetā ir atrodamas neskaitāmas pamācības, kā veidot dažādus zīmējumus. Viss pārējais ir roku treniņš un fantāzija.

9. Mēnestiņš

Šī ir pretēja ideja franču manikīram, kad uz naka tiek krāsots lociņš, tikai šoreiz naga pretējā pusē, bet tehnika tā pati.

10. Radošums

Nagi ir sava veida aksesuārs, ko vari pieskaņot savam tērpam, noskaņojumam vai personībai. Ar nagu laku un otiņu palīdzību Tu vari izpaust savu radošumu un izdomāt dažādas oriģinālas un asprātīgas idejas.

Foto avots: http://pinterest.com

Titulbildes avots: http://500px.com/photo/38042096

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.