Bruņinieku iela 75d, Rīga
Pirmdiena - Svētdiena: 10:00 - 20:00

Stila idejas tām, kuras dodas uz darbu ar velo

Dalies ar šo bloga rakstu!

Kā pirms kāda laika atzina pāris latviešu meitenes, kuras uz darbu dodas ar velosipēdu, tad šis transporta līdzeklis ir kā aksesuārs, kas papildina kopējo stilu. Protams, ir jāpiedomā, ko vilkt mugurā, kad dodies uz darbu, uz kuru gluži treniņtērpā ierasties nevari tikai tāpēc, kā tā ērtāk pārvietoties uz dzelzs zirga.

Pāris idejas, ko aizņemties:

1. Īsi svārki un kleitas

Saki tām noteikti “jā”, apakšā pavelkot legingus.

2. Augstpapēžu kurpes

Tas atkarīgs no Tavas pieredzes – ir meitenes, kuras saka, ka vēl vieglāk kā ar zempapēžu kurpes, savukārt citas apgalvo, ka augstpapēžu kurpes labāk paņemt līdzi maisiņā.

3. Gari svārki

Šauri un gari svārki šoreiz būs jāatstāj mājās, savukārt kuplus un garus svārkus pat būtu vēlams. Atstāj tos plīvojot vējā vai arī sasien mezgliņā sānos.

4. Klasisks kostīms

Tā kā lielākoties tie ir stīvi, ērtāk būs to paņemt līdzi un darbā pārvilkt. Ja Tavam darba apģērbam ir pieļaujams ērtāks variants – elastīga žaketīte ar džinsa vai auduma biksēm, tad būs gana ērti, lai pārvietotos ar velo.

5. Apģērbs lietus laikā

Visu var glābt lietusmētelītis. Tos var iegādāties, sākot no pavisam vienkāršiem plēves ražojumiem, beidzot ar pavisam glauniem, kā šiem – latviešu meiteņu radītiem.

Foto avots: http://pinterest.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.