Bruņinieku iela 75d, Rīga
Pirmdiena - Svētdiena: 10:00 - 20:00

Pārvērtības palīdz iedvesmoties jauniem darbiem!

Dalies ar šo bloga rakstu!

Ikdienas steigā, darbos un ierastajā dienas ritmā mēdzam piemirst par to, ka mēs visu pirms esam sievietes. Un sievietes dabā ir pucēties, rūpēties par sevi, būt šarmantai un sievišķīgai. Dažreiz pietiek tikai ar nelielu grūdienu no malas, lai atkal to atcerētos un uzplauktu no jauna.

Kas tad īsti ir vizuālā tēla pārmaiņas jeb, kā mēs to saucam, pārvērtības?

Pirmkārt, tas ir jauns vizuālais tēls – jauns matu sakārtojums, make up, apģērbs. Otrkārt, un pats svarīgākais, tā ir iedvesma jaunām lietām un darbiem. Tas ir emocionāls piedzīvojums – ieraudzīt sevi jaunā gaismā un gūt iekšēju pārliecību par sevi, kas laužas uz āru.
Pārmaiņas tēlā palīdz veidot speciālisti, kas ir kompetenti savā jomā – frizieris piemeklē pareizo matu toni, veido atbilstošu matu griezumu un ieveido matus. Tad pie darba ķeras make up speciālists, kas uzklāj grimu, atbild uz visiem klienta jautājumiem par kosmētikas lietošanu. Tad tiek uzvilktas stilista piemeklētas drēbes, lai varētu gozēties zibspuldžu gaismā. Nekas netiek uzspiests, taču jāatceras, ka lielāka paļaušanās un uzticēšanās meistaru izdomai sniedz arī pārsteidzošāku rezultātu.

Tagad arī Jēkabpils un tās apkārtnes sievietēm ir iespēja sevi palutināt un ļauties meistaru rokām, lai ieraudzītu sevi jaunā tēlā. Divas reizes mēnesī pie mums viesosies “Iemīli sevi” pārvērtības – stiliste Ieva Rozentāle un matu meistare Diāna Siliņa.  Fotosesijas notiks E. Kalniņa fotostudijā. Tuvākās pārvērtības ieplānotas 31. jūlijā un 7. augustā.

Sakām paldies

Veikaliem: “Estella”Vienības 7, Jēkabpils (t/c “Jēkabpils centrs” ), “Zvaigznīte”, Vienības 7, Jēkabpils (t/c “Jēkabpils centrs” ), “Loreta”, (t/c Atpūta, Viestura 5, Jēkabpils);

drukas studijai “Vērtīgs” info@vertigs.lv ;

suši bārs “Sakura”  http://www.sakurasstasti.lv/

Pieteikšanās

Rakstot uz: parvertibas@gmail.com vai zvanot pa tālruni 27541982 (Lāsma). Pakalpojums maksā 80€, tas sevī iekļauj vizuālā tēla pārvērtības un neskaitāmas emocijas. Katru pārvērtību dienu, starp dalībniecēm, izlozējam suši bāra “Sakura” dāvanu karti.

 

Sintijas_parvertibas_3

Stiliste Ieva par pārvērtībām: “Tās ir emocijas ne tikai dalībniecēm, bet arī mums, meistariem – ieraudzīt, ka cilvēks ir laimīgs, un laimīgs tāpēc, ka viņš ir apmierināts, lepns par savu izskatu un burtiski lido. Nav salīdzināms, kā sievietes jūtas pirms šīm pārvērtībām un kā uzdzirkstī, kad tiek fotografētas jaunā ampluā. Novēlu ikvienai sievietei izbaudīt šādu mazu palutināšanu, ko atcerēsieties vēl ilgi.”

 

Nora bija viena no pirmajām dalībniecēm, kas uzdrošinājās un teica “JĀ, es to vēlos!” Nora ir divu bērnu māmiņa, jauna, skaista sieviete, kurai vajadzēja atgūt savu sievišķo šarmu, kas viņai arī izdevās. Pārvērtībās kopā ar viņu bija arī abas meitas, kuras arī aug par dāmām.

 

Nora par pārvērtībām: Gaidīju ar nepacietību, ikdiena paiet rūpēs par ģimeni, jo īpaši par mazo, pusgadu veco meitiņu. Ļoti priecājos, ka tepat Jēkabpilī bija iespēja veikt pārvērtības. Ļoti ērti — frizūra, make up un vēl foto, feini. Ļoti labi pavadīta diena. Grandiozi daudz pozitīvu emociju!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.