Bruņinieku iela 75d, Rīga
Pirmdiena - Svētdiena: 10:00 - 20:00

10 apavi, kuriem jābūt katras sievietes īpašumā

Dalies ar šo bloga rakstu!

Titulbildes avots: http://500px.com/photo/47496080

1. Mazās melnās laiviņas

Tu vari izvēlēties kurpes uz zemāka vai augstāka papēža, vienkāršas vai ar kādu aksesuāru, mazās melnās laiviņas ir pašas universālākās kupers. Tās ir piemērotas darbam, vienlīdz labi piestāv svētku tērpam un džinsām. Bez šīm kurpēm nav iedomājams nevienas sievietes skapis. 

2. Brīvā laika apavi

Savs laiks darbam un savs atpūtai, tādēļ Tavā skapī nozīmīgu vietu ieņem arī brīvā laika apavi. Ja Tu ar sportu aktīvi nenodarbojies, bet brīvdienās izvēlies atpūtu dabā, tad tiem nav obligāti jābūt sporta apaviem. Šobrīd ir aktuāli dažādi brīvā laika apavu brendi – Crocs, Toms u.tml., kuru klāstā ir skaisti un ērti apavi.

3. Izejamās kurpes

Ar izejamām kurpēm ir diezgan sarežģīti, jo tās gribās pieskaņot katram apģērbam, kas tiek iegādāts katram īpašajam gadījumam par godu, tādēļ atrast tādas vienas universālas nemaz nav tik viegli. Turklāt visām smukajām kurpēm ir samērā augsti papēži, bet ja ar tādām ballējas visu nakti, otrā rītā vieglāk ir rāpot kā iet. Tas, ko var mēģināt darīt, pieskaņot izejamās kurpes savam stilam, un nopirkt vienas, bet pavisam labas.

4. Balerīnu kurpes

Tā saucamās balerīnas ir vieni no ērtākajiem apaviem un piemēroti ikdienai. Ja pārsvarā nēsā balerīnas, tad Tu vari iegādāties vairākas – vienas neitrālas, ko pieskaņot jebkuram tērpam un otras mazliet nerātnākas, ar ko iepriecināt sevi.

5. Sandeles

Sandeles pilnīgi noteikti ir viens no vasaras simboliem! Vasara ir laiks, kad mēs atļaujamies vairāk krāsas un esam priecīgākas, tādēļ arī sandeles izvēlies jautrākas.

6. Siksniņkurpes

Nē, te nav nekāda cita iemesla, kā tikai tas, ka kurpes ar daudz siksniņām šobrīd ir modē. Ar to taču ir gana, lai iegādātos šādu vienu kurpju pārīti. :)

7. Sapņu kurpes

Nav ko liegties, mums katrai ir kādas kurpes, kuras ieraugot, sirds uz brīdi apstājas. Un te nav nekā peļama, ja Tavas sapņu kurpes ir ārkārtīgi skaistas, bet totāli neērtas staigāšanai. Tām nav jābūt praktiskām, viegli pieskaņojamām un universālām. Sapņu kurpju vienīgais pienākums ir iepriecināt Tevi un Tavu pašapziņu. Ja ieraugi veikalā savas sapņu kurpes, nepaej tām garām – dzīve ir īsa.

8. Īsie zābaciņi

Jā, it kā varētu pietikt arī ar vieniem zābakiem – tiem, kas domāti ziemai, bet Latvijā tas laiks ir patiešām dažāds, tādēļ ko gan citu vilkt kājās starpsezonas laikā? Īsie zābaciņi ir gana piemēroti pavasarim un rudenim, turklāt tos var arī izmantot arī ziemā kā maiņas apavi darbā kāju siltumam.

9. Ziemas zābaki

Dzīvojot mūsu platuma grādos, tur pat nevar būt diskusija, vai pirkt ziemas apavus siltus vai nē, viennozīmīgi sniegs uzsnieg katru ziemu. Diemžēl, dzīvojot Latvijā, pirkt īpaši dārgus ziemas apavus ir neizdevīgi, jo cīņā ar sniegu tiek izmantots sāls. Daudz sāls. Tas ir fakts, ar ko jārēķinās, pērkot ziemas zābakus. Noteikti ir jādomā par to kopšanu, lai varētu zābakus saglabāt arī nākamajai sezonai.

10. Gumijas zābaki

Kur tie laiki, kad gumijas zābakus pirka tikai praktisku nolūku vadīti, mūsdienās tas ir patiešām brīnišķīgs apģērba papildinājums. Kā gan vēl skaistāk varētu iekrāsot lietainu dienu?

Foto avots: http://pinterest.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.