Bruņinieku iela 75d, Rīga
Pirmdiena - Svētdiena: 10:00 - 20:00

Siltumnīca tavā dārziņā

Dalies ar šo bloga rakstu!

Kas gan var būt labāks par mājās audzētiem, aromātiskiem un veselīgiem tomātiņiem un citiem labumiem? Labākā vieta, kur palīdzet tiem izaugt, protams, ir siltumnīca. Piedāvājums ir tik plašs, ka ikviens sievišķis tajā var apmaldīties, tāpēc vaicājām precesdarbam.lv, kas šobrīd ir topā?

Šobrīd atzinību izpelnījušies divi siltumnīcu modeļi: Kinovskaja Standart un Kinovskaja Premium. Šīs abas siltumnīcas ir ilgmūžīgas – vismaz 10 gadi.

Siltumnīca „Kinovskaja Standart ” ar cinkotu “V” veida profilu un 4mm polikarbonāta pārklājumu komplektā. Pamata komplektācijā ir 2 durvis ar vēdlodziņiem siltumnīcas pretējos galos. Sniega slodzes izturība: 120kg/m2! Šai siltumnīcai polikarbonāta stiprināšanai tiek izmantotas metāliskās lentas 18mm platumā visas arkas platumā no malas līdz malai. Šādā veidā netiek bojāts polikarbonāts ar skrūvju vietām un arī paildzina mūžu atšķirībā no citiem analogiem. Siltumnīcas T veida nobeiguma galus ierok zemē līdz pirmajam horizontālajam lokam, tāpēc pamati nav obligāti, bet konstrukcija paredz uzstādīšanu arī uz vieglu dēļu (perimetrā), vai metāla leņķu pamata. Tā ir standarta metāla konstrukcija, bet nav paredzēta pie griestiem karināt stādus un būvēt otro stāvu dēstiem. Šai siltumnīcai rekomendējams ievietot koka stuti pa vidu tai – ziemas periodā.

Pieejami dažādi izmēri, cenas sākot no 330.00 EUR

“Kinovskaja Premium” ir Pastiprināta (cinkota) kvadrātdzelzs siltumnīca ar 4mm polikarbonāta pārklājumu komplektā. Siltumnīcas “Kinovskaja Premium” – priekšrocības:

  • Mamma – Tētis salikšanas princips (ļoti ērts un ātrs salikšanas veids)
  • Ērti rokturīši durvju un vēdlodziņu atvēršanai.
  • Iztur lielu sniega slodzi (nav jāveic demontāža uz ziemas periodu).
  • Cinkots tērauds – neļaus tam rūsēt.
  • Cinkota tērauda savilcēji polikarbonāta nostiprināšanai (netiek bojāts polikarbonāts).

Slēgtas cinkotas caurules izmantošana ļauj pastiprināt konstrukciju un uz doto brīdi tā ir pati stingrāka arkveida siltumnīca kas ir pieejama. Siltumnīcas cinkota tērauda savilcēji ļauj pārklāt siltumnīcas jumtu ar polikarbonātu to neurbjot. Pamata komplektācijā ir 2 durvis ar vēdlodziņiem siltumnīcas pretējos galos. Izturība 200kg/m2. Siltumnīcas T veida nobeiguma galus ierok zemē līdz pirmajam horizontālajam lokam, tāpēc pamati nav obligāti, bet konstrukcija paredz uzstādīšanu arī uz vieglu dēļu (perimetrā), vai metāla leņķu pamata. Kinovskaja Premium siltumnīca, kuras karkass ir veidots no izturīga kvadrātdzelzs, ar divreiz lielāku izturību kā Standarta modelim.

Pieejami dažādi izmēri, cenas sākot no 460.00 EUR

Pats labākais, ka pat dāmai nav jāuztraucas, kā nogādāt siltumnīcu sava dārziņā un vēl jo vairāk, kā to uzsliet, jo precesdarbam.lv līdz septembra beigām piedāvā bezmaksas piegādi visā Latvijā, kā arī tiek sniegtas konsultācijas un, ja nepieciešams, arī viss darbiņš jeb siltumnīcas uzstādīšana paveikta jūsu vietā. Ļoti ērti, atliek tikai piezvanīt un pasūtīt, jo norēķināties var arī piegādes brīdī, bet nākamgad jau varēs ēst mājās audzētu, gardus un veselīgus tomātiņus!

kinovskaja_SEP-page-001 (1)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.