Bruņinieku iela 75d, Rīga
Pirmdiena - Svētdiena: 10:00 - 20:00
balticbox

Pārsteigums kastītē

Dalies ar šo bloga rakstu!

Jau iepriekš bijām dzirdējušas par tā saucamo Subscription box konceptu, kas pasaulē jau vairākus gadus piedāvā izmēģināt un iepazīt dažādus produktus. Piemēram, kosmētikas pārsteigumu kastītes – doma tāda, ka samaksā naudiņu un uz attiecīgu laika posmu piesakies saņemt kastītes, kuru saturs paliek noslēpumā līdz pat saņemšanas brīdim. Kosmētikas kastītēs katru mēnesi tiek veidota neliela skaistumkopšanas produktu izlase, kas iepazīstina saņēmēju ar jauniem un interesantiem produktiem. Nezinām, cik aktuāli tas ir šobrīd, taču esam atklājušas kaut ko vēl daudz foršāku – gardu pārsteigumu kastītes BalticBox, kurās katru mēnesi tiek sarūpēti dažādi pašmāju, un plānoti arī kaimiņzemju, labumi. Vai nav lieliska ideja?

Arī mums bija tā laime saņemt maija gardumu kastīti ar sešiem rūpīgi izvēlētiem Latvijas ražotāju produktiem. Saņemot kastīti tā vien ātrāk gribās vērt to vaļā un redzēt, kas tad tajā slēpjas, un ir tik forši iepazīt jaunus produktus, kam ikdienā pieraduma pēc veikalu plauktos varbūt pat nepievērs uzmanību, vai arī tie nemaz nav nonākuši līdz lielveikalu plauktiem. Pārsteidzoši, cik daudz dažādu un interesantu lietu ražo tepat pie mums! Šādas pārsteigumu kastītes ir lieliska iespēja kā iepazīt mūsu ražotājus un novērtēt viņu oriģinālos produktus, kādus neražo nekur citur.

Tādā veidā ikvienam tiek dota iespēja izgaršot vasaru, baudot ziedu laikā vāktu tēju, dažādu variāciju ogu un augļu ievārījumus, sukādes un citus kārumus. Iepriecināt sevi un bērnus ar veselīgiem našķiem, gūt spēku no dažādu graudu un to maisījumu produktiem. Papildināt savu maltīti ar vietējām garšvielām un interesantām mērcēm. Veldzēt slāpes ar vitamīniem bagātām sulām, stiprināt veselību ar imunitāti stiprinošiem bišu produktiem un vēl, un vēl, un vēl…

Strādājot ar mazajiem ražotājiem, BalticBox var piegādāt augstas kvalitātes, iepriekš neredzētus produktus, kas nesatur ķīmiskas piedevas un garšas pastiprinātājus, un tas mūs fascinē vēl jo vairāk, tiecoties uz veselīgas pārtikas lietošanu uzturā. Iepriekšejo kastīšu saturu iespējams aplūkot http://balticbox.lv/ .

Nevaram beigt priecāties par šo foršo ideju, kas mums, kā īstām gardēdēm, acumirklī sagādā svētkus garšas kārpiņām un rada iedvesmu jauniem eksperimentiem un piedzīvojumiem virtuvē. Šis viennozīmīgi ir mēneša atklājums, ko noteikti iesakām savām lasītājām!

balticbox2

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.