Bruņinieku iela 75d, Rīga
Pirmdiena - Svētdiena: 10:00 - 20:00
Ķermeņa pīlingi - Mia Salons

Zelta noslēpums kosmetoloģijā

Dalies ar šo bloga rakstu!

„Dzīves eliksīrs” – tā sauca zeltu senajā Ēģiptē un Ķīnā. Ar dārgmetālu ārstēja daudzas slimības – zelts tika vienkārši sasmalcināts un pievienots ūdenim.
Mūsdienās zelta daļiņas izmanto, kā komponentu atjaunojošos sejas krēmos, acu plāksteros un citos pretnovecošanās kosmētiskajos līdzekļos.

Ja runā par zelta izmantošanu kosmetoloģijā, runa nav par pašu zeltu kā dārgmetālu, no kura izgatavo juvelierizstrādājumus, runa iet par koloidālo zeltu – sīkām, ūdenī šķīstošām dārgmetāla daļiņām.

 

Koloidālo zelta šķīdumu iegūst, sīkas dārgmetāla daļiņas izšķīdinot demineralizētā ūdenī, maiņstrāvas iedarbībā. Zelta nanodaļiņas kombinācijā ar hialuronskābi novecojošai ādai dara brīnumus – piesātina šūnas ar skābekli, uzlabo metabolismu, piedalās citu vērtīgu komponentu asimilācijā, attīra no toksīniem, normalizē ph līmeni, mitrina un atjauno, paātrina epidermas šūnu atjaunošanas procesu vīšanas procesā, uzlabo tonusu un vispārējo ādas stāvokli, dziedina, samazina ādas skābumu, darbojas kā katalizators, uzlabojot citu kosmētisko līdzekļu iedarbību, paātrina asins mikrocirkulāciju.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.