Bruņinieku iela 75d, Rīga
Pirmdiena - Svētdiena: 10:00 - 20:00

Šīsvasaras make up modes tendences

Dalies ar šo bloga rakstu!

1. Matēta lūpukrāsa

Kā jau modes pasaulē ierasts, viss ir mērāms pretstatos. Jau labu laiku dzīvojām spīdīgo lūpu varā, tādēļ ir pienācis laiks pretstatam – matētai lūpukrāsai. Īpaši aktuāls ir spilgti piesātināts rozā tonis.

2. Pasteļtoņu make up

Pasteļi turpina savu uzvaras gājienu, un, sākoties saulainam laikam, tie ir nostiprinājuši savas pozīcijas arī make up pasaulē. Maigums, trauslums un sievišķība – Tavas vasaras grima atslēgasvārdi!

3. Kontrasti

Tas nozīmē, ka nav nepieciešams acu ēnas pieskaņot lūpukrāsai, lūpukrāsu nagu lakai utt. Jo lielākus kontrastus izvēlēsies, jo labāk. Pat lūpas vari krāsot divos dažādos toņos.

4. Krāsotas uzacis

Jā, modē ir krāsot uzacis, nē, ne to dabiskajā tonī. Šī, protams, ir drosmīga modes aktualitāte, kas ikdienas grimā nekādi neiederās. Tomēr uz atsevišķiem pasākumiem vari droši izkrāsot arī uzacis – būsi modīga.

5. Izcel vienu

Šis ir tāds jau sen zināms grima nosacījums – izvēlies vienu lietu, ko izcelsi. Tās var būt lūpas, tās var būt acis vai jebkas cits. Šāda modes tendence ir loģiska, jo aktuālas ir tik daudz krāsas, ja pārcentīsies, izskatīties pēc sakrāsota klauna. Tādēļ izvēlies vienu!

6. Oranžas lūpiņas

Make up tendence, kura ir aktuāla jau kādu laiku, un būs aktuāla arī šovasar. Orange is the new red. 

7. Laineris

Nezūdoša vērtība un laba investīcija! Aktuālas ir dažādas formas un veidu līnijas. Eksperimentē un atklāj sev jaunus apvāršņus.

8. Priecīgas krāsas

Vasara bez krāsām nemaz nebūtu iespējama! Pelēkos, tumšos un neitrālos toņus pietaupi rudens/ziemas sezonai!

9. Kāras Delaviņas uzacis

Viena no biežāk apspriestajām modes tendencēm ir modeles Kāras Delaviņas uzacis. Protams, ar kādām uzacīm katra piedzimst, ar tādām jāstaigā, bet galvenais, ko grima mākslinieki uzsver – modē nekādā gadījumā nav šauri izraustītas līnijas.

10. Dabisks izskats

Jess, kā vienmēr, blakus visām modes tendencēm atrodas arī dabisks izskats. Patiesībā izskatīties labi dabiski mēdz būt pat grūtāk, nekā katru dienu veltīt laiku kosmētikas uzlikšanai. Lai būtu dabiski skaista, jārūpējas par savu ādu, jāizskatās možai un daudz jāsmaida.

Titulbildes avots: http://500px.com/photo/38612174/astrogirl-by-polina-rabtseva
Foto avots: http://pinterest.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.