Bruņinieku iela 75d, Rīga
Pirmdiena - Svētdiena: 10:00 - 20:00

Vasara iet – kleitas paliek

Dalies ar šo bloga rakstu!

Tas, ka vasara mūs vairs nelutina ar saulīti un siltu laiku, nenozīmē, ka mums jāatsakās no kleitu valkāšanas. Nekā tamlīdzīga – turpinām dzīvot sievišķīgi!

1. Caurspīdīgas kleitas

Joprojām modē ir caurspīdīgs apģērbs, kombinējot sievišķīgās mežģīnes, gaisīgo šifonu un tīkliņauduma elementus. Drosmīgākie un atkailinātākie varianti noteikti noderēs par sevi un savu augumu pārliecinātām dāmām, sarkanā paklāja cienīgu pasākumu apmeklējumiem. Bet mazliet piezemētākas caurspīdīgas kleitas būs labs materiāls jebkurai svētku dienai.

2. Garās kleitas

Ja vasarā valkājām garās pludmales kleitas, tad rudenī izvēlamies svinīgākas maksikleitas, kas būs ideāls risinājums gan svētkiem, gan oficiāliem pasākumiem, gan brīvdienām. Tās nudien ir universālas, turklāt piemērotas jebkuram ķermeņa tipam.

3. Ģeometriskas kleitas

Nomainot ziedu motīvu, rudenī modē ir ģeometriska piegriezuma un rakstu kleitas, kas ideāli piemērotas darbam. Atceries, ka vertikālas līnijas padara slaidāku, bet horizontālas darbojas tieši pretēji, izvēlies savam augumam piemērotākās figūras un parādi īstu šiku.

4. Kleita – sprādziens

Tuvojas pasākums, kuram gatavojoties, jau pilnīgi notiek sacensība, kam būs labākais tērps? Nekautrējies pārsteigt citus ar iespaidīgiem kleitas dekoriem, audumu salikumiem un neparastiem piegriezumiem. Greznas balles ir domātas tieši tam, lai dotu mums iespēju uzvilkt trakoti ekstravagantus tērpus un liktu justies kā īstām zvaigznēm.

5. Kleita no nākotnes

Neparasti silueti tām, kas soli priekšā modes pasaulē. Šādas kleitas runā pašas par sevi, un radošas personības var pazīt jau pa gabalu. Izklausās pēc tevis? Tad šī būs īstā izvēle tavam rudens garderobes papildinājumam.

6. Kreklkleita

Kreklkleitas turpina savu uzvaras gājienu arī rudenī. Tām ir tik daudz dažādu variantu, ka tās lieliski der gan brīvajam laikam, gan smalkākās — darbam. Pats galvenais, ka tās ir neticami ērtas un ātri vien kļūs par tavu mīļāko apģērba gabalu.

7. Kleita ar kuplu svārku daļu

Šīs smukās balonkleitas skaisti izceļ kājas, tajā pašā laikā liekot izskatīties mazliet meitenīgi. Perfekta izvēle kokteiļballītēm!

8. Rakstainas kleitas

Kleitas ar dažādiem rakstiem un printiem var būt piemērotas visdažādākajiem dzīves gadījumiem, jo daudzveidīgie raksti var būt uzdrukāti uz visdažādāko formu kleitām. Atliek vien izvēlēties sev raksturīgāko fasonu un rakstu, lai atklātu savu personību ar apģērba palīdzību.

9. Shift dress jeb taisna piegriezuma kleita

Taisnā piegriezuma kleitas ir veiksmīgs risinājums gadījumos, kad ir vēlme apslēpt kādus sava auguma trūkumus. Tā ir plata un īpaši neizceļ nekādas formas, taču tāpat izskatās burvīgi. Tā ir ērta, tāpēc būs tavs sabiedrotais gan brīvajā laikā mājās, gan kārtējā draudzeņu saietā.

10. Zīmuļkleita

Pretēji taisnā piegriezuma kleitām zīmuļkleitas pārsvarā ir apspīlētas un izceļ visas ķermeņa formas. Parasti tās sniedzas līdz vai pāri celim, tāpēc tās ir ļoti iecienīts darba apģērbs.

Apbruņojamies ar skaistām zeķbiksēm un soļojam cauri rudenim kleitās, nevis aizbildināmies ar vēso laiku un dodam priekšroku biksēm!

Andra Ābrāma

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.