Bruņinieku iela 75d, Rīga
Pirmdiena - Svētdiena: 10:00 - 20:00

Vai kosmētiku un apģērbu var glabāt ledusskapī

Dalies ar šo bloga rakstu!

Nagu lakas, acu maskas, matu kopšanas līdzekļi ir vien daži no piemēriem, ko mūsdienu mājas dieviete  uzglabā ledusskapī to kvalitātes uzturēšanai. „Sievietēm arvien vairāk tērējot līdzekļus modei un skaistumam, neizbrīna atsevišķu produktu aizceļošana no vannas istabas uz ledusskapi. Aukstums – tas ir skaistumkopšanas noslēpums, kas ne vien pavairo līdzekļu lietošanas labsajūtu, bet arī saglabā tos svaigus un efektīvākus ilgāk,” skaidro skaistuma eksperte Emma Hila, kas strādājusi ar tādiem zīmoliem kā Vogue, Marc Jacobs u.c.

Ledusskapis 3

Francijā, ir visvairāk dāmu, kas vēsumā novieto apģērbu un citus modes izstrādājumus. Kapēc viņas tā dara? Pirmkārt, labsajūta – kosmētikas līdzekļi ir patīkami atvēsināti, atsvaidzina, iedarbojas ātrāk un tiek saglabāta to efektivitāte ilgāk. Otrkārt, saudzīga uzglabāšana – modes cienītājas šim jautājumam pievērsušās patiesi nopietni, ledusaukstā temperatūrā glabājot kašmira izstrādājumus, lai pasargātu tos no kodēm, ādas bikses, lai izstaipījumi ceļgalos savilktos, kā arī pat kažokādas.

Ledusskapis 1

Ko ieteicams glabāt ledusskapī

Organiskie ādas kopšanas līdzekļi un līdzekļi ar C vitamīnu – ir gana grūti noturēt šī vitamīna stabilitāti, tāpēc tā un citu dabisku līdzekļu, kas satur mazāk konservantus, uzglabāšanai palīdz vēsums.
Acu krēmi, želejas un maskas – atvēsināti līdzekļi palīdz mazināt uztūkumu un atspirdzina ādu.
Sejas eļļas – labas kvalitātes produkti satur kumelīšu, lavandas u.c. ēteriskās eļļas, kam laika gaitā var mazināties iedarbība. Ledusskapī tās saglabāsies svaigas ilgāk.
Ilgnoturīgie zīmuļi un laineri – ilgnoturīgā kosmētika satur gaistošas sastāvdaļas, kas karstumā zūd ātrāk, tāpēc glabāta aukstumā tā kalpos ilgāk.
Nagu laka – jo karstāka gaisa temperatūra, jo laka vairāk sabiezē. Vasaras karstumā to ieteicams glabāt ledusskapī vieglākai uzklāšanai.
Aerosoli pēdām – atsvaidzinošs noslēpums nogurušām un pietūkušām kājām – nupat no ledusskapja izņemts piparmētru aerosols.
Iekšējās apavu zolītes – lieliski dzesēs pietūkušas un nogurušas pēdas.
Kašmira un angoras izstrādājumi – aukstums pasargās no kodēm un mazinās pūkošanos.

Neiesaka glabāt ledusskapī

Lūpu spīdums – tas var zaudēt savu konsistenci
Samts – tas prasa īpašu kopšanu, aukstums to var neatgriezeniski deformēt vai bojāt
Skropstu tuša – istabas temperatūra ir piemērotāka tās lēnākai sabiezēšanai
Pūderis – krasas temperatūras maiņas vai mitrums var izraisīt līdzekļa sabiršanu

Iveta Bojāre
„Samsung Electronics Baltics”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.