Bruņinieku iela 75d, Rīga
Pirmdiena - Svētdiena: 10:00 - 20:00

Uzdāvini veselīgu dāvanu!

Dalies ar šo bloga rakstu!

„Doleon” extra virgin olīveļļa ir ģimenes uzņēmumā ražota, augstākās kategorijas olīveļļa, kas ir iegūta tieši no svaigām olīvām, kas augušas Kalamatas reģionā, Doli ciematā.

xmas promo me kouti 2014

„Doleon” extra virgin olīveļļa ir svaiga, 100% olīvu “sula”.

Šī extra virgin olīveļļa tiek spiesta tradicionālā dzirnakmeņu eļļas spiestuvē ar pirmās aukstās presēšanas metodi. Lai nodrošinātu visaugstāko kvalitāti un lai pārliecinātos, ka “Doleon” extra virgin olīveļļa nav zaudējusi nevienu no dabas veltēm, eļļa netiek filtrēta un ražošanas procesā netiek izmantota karsēšanas metode.

“Doleon” extra virgin olīveļļai ir raksturīga izteikta garša un neatkārtojama smaržu buķete, kas atgādina svaigi pļautas zāles un savvaļas oregano smaržu sajaukumu. Šī olīveļļa piešķirs Jūsu salātiem izcilu garšu un bagātinās zupas, ceptus, grilētus un vārītus ēdienus. Tā nav tikai eļļa, bet gan ēdiena sastāvdaļa, garšviela, kas padarīs ēdienu īpašu.

Olīveļļa, ko lieto mūsu ģimene Grieķijā un šefpavāri labākajos Latvijas restorānos, ir tā pati olīveļļa, kuru Jūs varat iegādāties tagad arī Latvijā, sekojošos veikalos:

–      Veikals „IDille”, K.Barona ielā 46, Rīgā (t/c Barona centrs)

–      Veikals “Gastronome”, Brīvības ielā 31, Rīgā

–      Veikalā “MC2”, Krastmalā 68A, Rīgā

–      Veikals „Zaļā govs”, Brīvības ielā 69, Rīgā

–      Veikals „Avokado”, Tērbatas ielā 49/51, Rīgā

–      Veikals „Spice House”, Dzirnavu ielā 113A-104 (Upīšu pasāža), Rīgā

–      Veikals “Piens un Maize” Rāmkalnos, Inčukalna nov.

–      Vīdnera konditorejas stendos Liepājā.

xmas promo 2014

Vairāk informāciju par olīveļļas labajām īpašībām meklējiet mūsu mājas lapā www.doleon.com.gr vai sekojiet mūsu jaunumiem Facebook un draugiem.lv.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.