Bruņinieku iela 75d, Rīga
Pirmdiena - Svētdiena: 10:00 - 20:00

Top 10 beauty blogeri, kuriem ir vērts sekot Instagram

Dalies ar šo bloga rakstu!

https://intensa.pro/raksts/na-kogo-podpisatsia-v-instagram/

Mūsdienīgajā pasaulē sociālie tīkli  ir kļuvuši tik ļoti populāri, ka cilvēki nevar pat vienu dienu nodzīvot bez tiem. Video cienītāji pierakstās uz Youtube video kanāliem, tie, kuriem patīk “čalot”, izvēlas tīklu Twitter, tie, kuriem patīk papļāpāt, izvēlas tīklu Facebook, bet ir arī tādi cilvēki, kuri vēlas katru dienu dalīties draugiem ar savām bildēm vai, tieši otrādi, izbaudīt citu cilvēku radošos darbus – šādiem cilvēkiem tika radīts sociālais tīkls Instagram, raksta Baltijā pirmais skaistumkopšanas industrijas servisa portāls INTENSA.PRO

1) Peta Makgrāta (patmсgrathreal)

Lielbritānijas iedzīvotāja Peta Makgrāta ir Dolce & Gabbana kreatīvā grima direktore un Procter and Gamble ģenerāldirektore. Viņa izdomā un testē visus Cover Girl,Max Factor un Dolce & Gabbana līdzekļus. Petas Instagram konts ir interesants ar to, ka viņa publicē visus Vogue žurnāla vākus dažus mēnešus pirms oficiālā žurnāla iznākšanas, kā arī tos vākus, kas tika publicēti pirms 10 gadiem. Protams, ka viņa arī publicē daudz savu fotogrāfiju. 

Sekotāji: 201 569

2) Ārons DeMejs (aarondemey)

Ārons ir pazīstams jauns vizāžists. 90. gados viņš filmēja Jaunzēlandes žurnāliem un lika meikapu Ministru prezidentei Helēnai Klarkai. Vēlāk viņš aizbrauca uz Ņujorku, strādāja Nars vizāžistu komandā, no 2008. gada līdz šīm gadam viņš strādāja par grima art – direktoru uzņēmumā Lancôme. Savā kontā viņš publicē savus darbus un iedvesmas objektus, dažreiz fotografē ziedus, Ņujorkas un Parīzes ielas, ielu modi un arī kaķus, protams. 

Sekotāji: 25367

3) Šarlote Tilberija (ctilburymakeup)

Šarlote Tilberija ir pasaules slavenu fotogrāfu iecienīta vizāžiste. Viņa veido tēlus un liek meikapu Tom Ford,Burberry un Stella McCartney reklāmas kampaņām un modes skatēm. Viņas klientu lokā ir Dženifera Lopesa,Penelope Krusa unKristena Stjuarte. Pagājušajā gadā viņa laida klajā savu kosmētisko līdzekļu sēriju un tagad aktīvi to reklamē savā Instagram kontā. Vēl viņas blogā jūs varat atrast fotogrāfijas, kas vēsta par viņas dzīvi: darbs, ģimene, ceļojumi utt. 
Sekotāji: 193 000

4) Baltazārs Pinels (baltasar_gonzalez_pinel)

M.A.C. starptautiskā grima direktora kontā ir tikai 127 fotogrāfijas, bet tas neizslēdz iespēju pavadīt pusi no dienas viņa blogā, atzīmējot un komentējot viņa bildes. Visi viņa darbi ir tikpat skaisti, cik viņa vārds. Vizāžista blogā var atrast viņa mīļākās dziesmas ar notīm, video fragmentus no viņam tīkamām filmām, fotogrāfijas no modes skatēm un to aizkulisēm. Visvairāk sekotājus iedvesmo viņa skices ar meikapa piemēriem. 

Sekotāji: 8562

5) Džina Bruka (ginabrookebeauty)

Džina Bruka ir Madonnas personīgā vizāžiste, bet viņai vēl pietiek laika likt meikapu Žizelei Bundhenai,Gvenai Stefānijai, Šērai,Oprai Vinfrijai un Annai Hetevejai. Turklāt Džina ir Intraceuticals un Shu Uemura brendu starptautiskā pārstāve. Džinas Instagram kontā ir neskaitāmas slavenību meikapu bildes, Vogue bildes vintāžas stilā un viņas must – have. 

Sekotāji: 24852

6) Naomi Jasuda (naominailsnyc)

Naomi Jasuda ir manikīra guru, un viņas darbus varēja redzēt uz Lady Gaga,Kerijas Hilsones un Kimas Ketrelas nagiem. Naomi Jasudas nagu stils mēdz būt smieklīgs, izaicinošs, ar kliedzošām krāsām, bet nekad nebūs tradicionāls, kas atbilstu nagu mākslas filozofijai. Viņas blogā ir tikai nagu un vēlreiz nagu bildes, neskaitot viņas iemīļotā suņa bildes.

 Sekotāji: 84279

7) Alehandra Barraza (makeupartistale)

Alehandras Instagram konts būs noderīgs tiem, kurus interesē sejas ģeometrijas vizuālās izmaiņas. Meitene publicē lieliskas skaistumkopšanas pamācības un detalizēti stāsta par to, kā izmainīt savu seju, lai vaigu kauli izskatās mazliet paceltāki uz augšu, lai deguns izskatās tievāks, bet piere mazāk izceltos. 

Sekotāji: 134 000

8) Olga Romanova (romanovamareup)

Olga Romanova ir viena no veiksmīgākajām Krievijas vizāžistēm, tāpēc slavenās dziedātājas Elka, Ketija Topurija un Vera Brežņeva sauc viņu par savu personīgo meistari. Olgas Instagram konts būs interesants tiem, kuri vēlas tādu pašu meikapu kā slavenībām. 

Sekotāji: 42267

9) Lana Nguens Grealis (lanslondon)

Lanslondon ir vēl viena meistare, kuras darbs ir viņas dzīve. Par laimi, mēs varam sekot līdzi un vērot viņas darbus. Lana raksta, ka gūst milzīgu gandarījumu no tā, ka katru dienu „zīmē sejas”, un tas viņai arī lieliski izdodas. Lai pārliecinātos par viņas talantu, nepieciešams tikai sekot viņas Instagram kontam. 

Sekotāji: 8458

10) Sems Maknaits (sammckinght1)

Šodien Sems Maknaits ir slavenākais un pieprasītākais matu stilists visā pasaulē, leģendāra personība, un pat pasaules līmeņa zvaigznes sapņo par to, lai varētu ar viņu sadarboties. Pateicoties saviem darbiem, Sems tiek uzskatīts par spilgtāko tēlu radītāju pēdējo 30 gadu laikā.

Sekotāji: 34226

Materiāls ievietots sadarbībā ar portālu INTENSA.PRO, kam arī izveidots Instagram konts par manikīra aktuālākajām idejām, frizūru un grima veidošanas pamācībām un vēl daudz ko citu. http://instagram.com/intensa.pro

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.