Bruņinieku iela 75d, Rīga
Pirmdiena - Svētdiena: 10:00 - 20:00

Tas neesmu es!!! Visi horoskopi melo?!

Dalies ar šo bloga rakstu!

Ja jūs neatpazīstat sevi jums atbilstošajā Zodiaka zīmē, nebēdājieties un nedumpojieties, ka, lūk, visi horoskopi melo. Parasti par savu Zodiaka zīmi uzskata to, kurā atrodas Saule dzimšanas brīdi. Bez Saules ir vēl vismaz 15 planētas, kas var atrasties citās zīmēs. Tāpat arī Avestas tradīcijā tiek ņemti vērā zināmi rādītāji, kas veido cilvēka raksturu. Arī svarīgs ir dzīves notikumu fons dzimšanas brīdī, kas tiek ņemts vērā, izskatot horoskopu, kā arī ietekmē rakstura iezīmes un ārējās cilvēka izpausmes.

Tipisku zodiaka zīmju pārstāvju, kuriem tiek rakstīti raksturojumi un kopīgās prognozes, nav nemaz tik daudz – aptuveni 6-8%. Tomēr pamatrakstura iezīmes var novērot praktiski pie katra konkrētās zīmes pārstāvja.

Mēs bieži vien atrodamies kādā ilūzijā attiecībā uz sevi un savām rakstura iezīmēm, saviem talantiem. Horoskops ir bezkaislīgs. Tās parāda visu, bet pats galvenais, ka mēs varam un mums tas ir jādara – jāiepazīstas ar Sevi, jāizprot savs Es un … jāpieņem sevi tādu, kāds esi. Un tikai pēc tam var veidot Sevi un savu dzīvi.

Jāņem vērā, ka katrs cilvēks ir unikāls un neatkārtojams, viņam piemīt no dzimšanas tie talanti un potenciālās iespējas, kas nepieciešamas viņa dzīves uzdevuma izpildei. Tā kā, ja jūs tiešām vēlaties kaut ko uzzināt par sevi, tad ir jēga vērsties pie cilvēka, kas jums to var pastāstīt – astrologa, vai pieteikties mācībām astroloģiskajā skolā un gremdēties interesantā zinātnes un mākslas salikuma pasaulē – Astroloģijas pasaulē!

astro

Mia.lv savām lasītājām ir noorganizejusi šādu iespēju – pieteikties mācībām astrologiskajos kursos tiešsaitē. Kursus pasniedz astrologs ar pseidonīmu Edgars Jankovskis, kurš astroloģiju apguvis Sanktpeterburgā, Maskavā un jau 20 gadu garumā praktizē to kā hobiju. Astrologs savās zināšanās ir gatavs dalīties divos kursos, kas ilgs 4 mēnešus, reizi nedēļā tiekoties skaipā vai arī klātienē. Pirmās grupas mācības tiks uzsāktas drīzumā. Papildus tam iespējams pasūtīt savu horoskopu un kosmogrammu – cena pēc vienošanās un jautājumu apjoma un dziļuma

Neklātienes apmācības Avestas Astroloģijā (Pāvela Globas) iesācējiem, grupā un individuāli, bez iepriekšējām zināšanām un tiem, kas pastāvīgi mācījušies. Sastādam, analizējam un sintezējam savu Dzimšanas karti, Kosmogrammu un Horoskopu (planētu stāvoklis dzimšanas brīdī, kas atstāj noteiktu iespaidu uz mūsu raksturu, iespējām un likteni).

* Pēc Dzimšanas kartes varam noteikt:

* Jūsu dotības, talantus, potenciālās iespējas;

* Darba izvēli atbilstoši Jūsu iespējām;

* Valstis, kurās iespējama labāka sevis realizācija;

* Kādā nozarē labāk pelnīt naudu ;

* Saderību ģimenē, ar partneri, darba kolēģiem

* Sevis pilnveidošanas programmas izstrādāšana, lai pārvarētu

sarežģītas situācijas;

* Sava mērķa noteikšana un realizācija;

* Veselības traucējumu cēloņu noteikšana;

* Problēmu analīze, kas sagaida nākotnē;
sagatavošanās to pārvarēšanai un likteņa korekcija.

Izmantojiet šo iespēju uzzināt ar kādiem talantiem Jūs esat apveltīti.

 

Piesakies skaipa nodarbībām, rakstot uz astro-spirit@inbox.lv 

skype: astro-spirit

vai zvanot pa t. 25537533

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.