Bruņinieku iela 75d, Rīga
Pirmdiena - Svētdiena: 10:00 - 20:00

Svētku dāvanā Fastr Books

Dalies ar šo bloga rakstu!

Iespējams esat jau pazīstamas ar Fastr Books aplikāciju, kas digitāli ļauj abonēt grāmatas veselās septiņas valodās. Nu, pašmāju uzņēmēji svētku laikānolēmuši iepriecināt grāmatu mīļotājus, dāvinot bezmaksas abonementus. Šīgada Ziemassvētkos vadošais mobilo sakaru operators Tele2 dāvāsaviem klientiem mēneša abonementu Fastr Books, bet ar nākamo to ir iespējams pagarināt tikai ar vienu klikšķi un maksa tiek pievienota telefona rēķinam, ļoti ērti. . “Fastr Books”ir Latvijāradīta mobilāaplikācija, ar kuru var ērti planšetdatorāvai viedtelefonālasīt, ko sirds kāro –kopumāpieejamas 12 000 grāmatas 7 valodās, tajāskaitālatviešu.

Book ans MacBook Pro

“Sveicam visus Tele2 klientus tuvojošajos svētkos un priecājamies pasniegt šādu dāvanu mūsu klientiem, vienlaikus atbalstot Latvijāinovatīvu “start-up” uzņēmumu mobilo aplikāciju izstrādes jomā! Līdzīgi kācitviet pasaulēarīLatvijāarvien vairāk cilvēku izvēlas lasīt e-grāmatas, tāpēc nepārsteidz, ka Fastr Books jau ir atzinīgi novērtēta kāvirtuālābibliotēka,”saka Tele2 komercdirektors Jānis Spoģis. “No šodienas ikviens Tele2 klients bez maksas ar vienu klikšķi var sākt lasīt grāmatu Fastr Books savāplanšetdatorāvai viedtelefonā. Paldies visiem Tele2 klientiem par sadarbību, un esmu pārliecināts, ka mūsu klientiem šis ir patīkams pārsteigums!”

30 dienu abonements mobilajai aplikācijai Fastr Books ir pieejams visiem Tele2 pēcapmaksas klientiem, kuriem ir viedtelefoni vai planšetdatori ar operētājsistēmu Android vai iOS. Fastr Books aplikāciju nepieciešams lejupielādēt no Google Play vai App Store līdz 2015. gada 12. janvārim.

Fastr Books ir šobrīd populārākābezmaksas grāmatu aplikācija App Store un Google Play Latvijā.

Fastr Books ļauj ne tikai lasīt 12 000 grāmatas 7 valodās, bet arīsekot un dalīties ar saviem draugiem un domubiedriem, veidot savu lasīšanas vēsturi, un redzēt, ko lasa draugi.

Ja arī tu esi grāmatu fans, bet neesi Tele2 klients, arī Tev ir iespēja laimēt Fastr Books abonementu. Dodies uz draugiem.lv vai facebook.com mia.lv lapu, seko mums un pie konkursa publikācijas, ieraksti komentāros, kura Tavuprāt ir šī gada laikā labākā lasītāgrāmata! 3 laimīgajiem 10. janvārī dāvināsim Fastr Books mēneša abonementu bez maksas!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.