Bruņinieku iela 75d, Rīga
Pirmdiena - Svētdiena: 10:00 - 20:00

Šoruden modē bagātīgi kokteiļgredzeni

Dalies ar šo bloga rakstu!

Šīs sezonas krāsu spektrs rotaslietās spēlējas no dziļi safīrzilā, smalka rozā līdz eleganti smaragdzaļam. Šie toņi mirdz īpaši izteiksmīgi, kad ar akmeni rotāto gredzenu papildina arī auskari vai kuloni vienā no šiem akmens krāsu toņiem. Savukārt noslēpumainais, dziļi melnais onikss, kas šosezon redzams drosmīgās kaklarotās un aprocēs, atspoguļo vairāk nekā jebkurš cits akmens.

THOMAS SABO_STERLING SILVER_AW14_image_p_17

„Šoruden mēs dāmu rokās redzēsim bagātīgi daudz lielizmēra gredzenu ar daudzkrāsainiem akmeņiem. Apvienojot un kombinējot vairākus gredzenus, ir iespēja drosmīgi nēsāt tos kopā, vienlaikus darot to daudz elegantāk nekā jebkad agrāk.

THOMAS SABO_STERLING SILVER_AW14_image_p_12_13

Piemēram, zīmola THOMAS SABO dizaineri daudzveidīgo gredzenu kolekciju šim rudenim un ziemai radījuši iedvesmojoties no mūzām – gan no leģendārajām Holivudas dievietēm, gan no modernajām sievietēm ar viņu iekšējās pasaules uztveri, ko raksturo to personīgā cēloņu un seku kopsakarība jeb karma. Katra dāma var piemeklēt sev piemērotāko gredzenu starojošās krāsās ar izsmalcinātiem art deco elementiem, kas šosezon ir izteikti modes elementi. Rotaslietas, ko piepilda grezni akmeņi, atstaro gaismu vispievilcīgākajā veidā pateicoties īpaši slīpētai formai. Turpretī tām dāmām, kas novērtē tīras un grafiskas formas un askētisku dizainu, patiks izsmalcinātie keramikas gredzeni divos toņos ar visnotaļ klasiskiem mirdzošiem cirkoniem „pavé” akmeņu ielaidumos.

THOMAS SABO_STERLING SILVER_AW14_image_p_25 (2)

Rotaslietas figūru formā ir tendence gan pūce, gan koja jeb japāņu laimes karpa. Pūce ir simbols sievišķīgai elegancei naktī: trīsdimensionāls kulons ar markazīta burvību un šampanieša krāsas cirkoniem „pavé” akmeņu pārklājuma ielaidumos. Savukārt Āzijas mitoloģijā laimes karpa ir simbols drosmei, izturībai un pārliecībai.

THOMAS SABO_STERLING SILVER_AW14_image_p_6

Ļaujot katram rotaslietu cienītājam parūpēties par savu personību, kolekcijā ir arī majestātisks kulons Fatimas aizsargājošā roka un acs formas elements jeb nazars ar navetes formā slīpētiem cirkoniem un mirdzošu hematītu kā aizsardzība pret ļaunām domām un gariem, kas mājo apkārt.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.