Bruņinieku iela 75d, Rīga
Pirmdiena - Svētdiena: 10:00 - 20:00

Skaisto kāju konkursa rezultāti

Dalies ar šo bloga rakstu!

“Spalvas pa gaisu” konkursa dalībniecēm lūdzām iesūtīt savu skaisto kāju bildi un dažos teikumos aprakstīt, kas viņuprāt sievieti padara patiesi skaistu. Dalībnieču viedokļi ir tik iedvesmojoši, ka nolēmām padalīties tajos arī ar jums! Lūk, mūsu uzvarētājas un viņu iedvesmojošās domas!

Sanda Ziemele: “Sievieti skaistu padara ne vien kvalitatīvs ikdienas grims un pareizi izvēlēts apģērbs un apavi, bet gan patiess smaids. Sieviete nav līdz galam apģērbusies, ja nav spogulī ieksatījusies no rīta un pasmaidījusi sev un vēlāk visai pasaulei.”

kājas

Klinta Vilkāja: “Sievieti patiesi skaistu padara viņas smaids, it īpaši, ja smaidīt liek mīlestība! Un nav svarīgi kāda vai no kā, galvenais, lai tā būtu patiesa un no sirds!”

Adele Podiņa: “Kas padara sievieti patiesi skaistu? Draugi , prieks , mīlestība.”

kājas

Dana Tjurina: “Manuprāt, sieviete ir visskaistākā, kad pati tā jūtas. Tad, kad sievieti mīl, kad viņa mīl pati sevi, savu dzīvi, to, ko dara. Kad sievietei pašai patīk tas, kas viņa ir, tad viņas acīs ir tas īpašais, magnetizējošais mirdzums, kas liek pasmaidīt, atskatīties, atcerēties. Dzirksteles.”

kājas

Meitenes, apsveicam! Paldies, ka iedvesmojat ikvienai no mums būt patiesi skaistai!

Par balvas saņemšanu sazināsimies personīgi!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.