Bruņinieku iela 75d, Rīga
Pirmdiena - Svētdiena: 10:00 - 20:00

Septītais mīlestības noslēpums – komunikācija (turpinājums)

Dalies ar šo bloga rakstu!

Viena no lielākajām problēmām vairumam cilvēku ir tā, ka viņi nemāk izteikt savas jūtas, bet, lai iemācītos izveidot un saglabāt attiecības, vajag iemācīties to darīt. Protams, tas nav viegli, īpaši, ja nekad neesi to darījis. Bieži mēs neizsakām savas jūtas, jo baidāmies, ka otrs cilvēks mūs nesapratīs, nosodīs, bet jāatrod drosme sevī. Sākumā ir grūti, bet ar laiku, ja praktizējat to savā dzīvē un attiecībās, paliek vieglāk.

images

Ja ilgstoši glabājam sevī aizvainojumu, pārestības, gala rezultātā, kādu dienu vienkārši eksplodējam, jo esam sevi ierāvuši stresa virpulī, nesam sevī lielu emociju nastu. Tādējādi arī sagraujam mūsu attiecības. Visu skaisto, kas reiz bija un varbūt arī var būt.

Nevajag arī aizmirst saviem mīļajiem pateikt ik dienu šos trīs niecīgos, bet tai pat laikā ļoti svarīgos vārdus: „ ES TEVI MĪLU!” Kad tu pēdējo reizi teici šos vārdus kādam – partnerim, mammai, tētim, draugiem vai bērniem? Mēs aizbildināmies ar to, ka viņi to jau zina. Protams, ka zina, bet katram no mums ir svarīgi dzirdēt to atkal un atkal. Tas liek mums justies novērtētiem.  Un ne tikai atzīšanos mīlestībā mēs gaidām no kāda, katram no mums ir svarīgi dzirdēt arī pateicības vārdus un komplimentus. Mums visiem tie vajadzīgi.

Svarīgi ik dienu atgādināt to. Ja katru dienu atkārtosi to, tu atgādināsi mīļajiem, cik tev viņi ir svarīgi. Iespējams, ka kādu dienu tev vairs nebūs iespēja to pateikt, jo nekas nav mūžīgs šajā dzīvē. Vislielākā nožēla dzīvē ir tad, kad paliek kaut kas nepasacīts otram. Vienmēr atradīsim laiku, lai pateiktu kaut ko aizvainojošu, bet tai pat laikā labus vārdus grūti pateikt. Un tagad pajautā pats sev, ja tu mirtu šodien, kuriem cilvēkiem vēlētos piezvanīt, un ko tu teiktu. Un pēc tam izdari to, jo nav jēga gaidīt nāves dienu, ja var to izdarīt šodien. Tu nekad nezini, kas ar tevi notiks rīt.

Elīna Poste

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.