Bruņinieku iela 75d, Rīga
Pirmdiena - Svētdiena: 10:00 - 20:00

Sapņu figūra izkustinot limfu

Dalies ar šo bloga rakstu!

Tā ir limfodrenāžas masāža, kuras laikā tiek stimulēta visa limfātiskā sistēma un tiek veicināta limfas cirkulēšana limfmezglu virzienā. Studio Figura radīta Polijā un 10 gadu laikā atvērtas ap 700 jaunām studijām visā Eiropā, turklāt tā ir EC un ISO sertificēts ražotājs un pakalpojumu sniedzējs. Interesanti, ka Studio Figura dalībniecēm pat ir savs konkurss Metamorphosis, kurā dāmas tiek apbalvotas par labākajiem rezultātiem. Kā tad pie tādiem tikt? Trīs vārdos: limfas masāža, ūdens un pareiza ēšana.

DSC05286_019

Kāpēc limfas cirkulācija ir tik nozīmīga?

Šī sistēma attīra organismu un nodrošina iekšējo hidrāciju (apgādāšanu ar ūdeni). Tās galvenā funkcija ir attīrīt no toksīniem ķermeni, hidrēt audus, atbalstīt imūnsistēmu, vienlaikus veicinot vielmaiņu. Pirmais limfas palēninātas cirkulācijas simptoms ir iekšējas saslimšanas. Tās var izpausties kā nogurums, enerģijas trūkums, miega traucējumi, gremošanas traucējumi, novājināta imūnsistēma. Kad ir traucēta limfas cirkulācija, audi netiek pietiekoši hidrēti, līdz ar to pasliktinās ādas stāvoklis, ātrāk parādās krunkas, maisiņi zem acīm, kā arī sieviešu ļaunākais ienaidnieks – celulīts.
Ņemot vērā mūsu mazkustīgo dzīvesveidu, limfas cirkulācija ir lēna, līdz ar to mums ir jāparūpējas par limfas cirkulācijas paātrināšanu. Jo vairāk mēs kustamies, vingrojam un trenējamies, jo labāk funkcionē limfātiskā sistēma. Taču jāņem vērā, ka ļoti maz ir tādu aktivitāšu, kas nodrošinātu tik intensīvu limfas cirkulāciju, kādu nodrošina limfodrenāžas masāža. Limfodrenāžas masāžas laikā katra ķermeņa daļa tiek masēta limfas cirkulācijas virzienā. Manuālai limfodrenāžas masāžas veikšanai ir nepieciešamas ļoti labas cilvēka anatomijas un limfātiskās sistēmas zināšanas. Studio Figura salonā Roll Shaper masāžas laikā ir tikai nepieciešams sekot instrukcijām un Roll Shaper trenažieris veiks katras ķermeņa daļas masāžu nepieciešamajā virzienā.

IMG_0282

Kas notiek ķermenī limfodrenāžas masāžas laikā?

Limfodrenāžas masāža uzlabo veselību vairākos veidos. Tā padara ķermeni vieglāku, vairo enerģiju un vitalitāti, uzlabo vielmaiņu, imūnsistēmu, miegu, darba efektivitāti, samazina tūsku un ekstremitāšu nejūtīgumu, veicina asins cirkulāciju. Taču šie nav vienīgie limfodrenāžas masāžas labumi. Lielākā daļa sieviešu ir sajūsmā par iespēju samazināt apkārtmērus, iegūt tvirtāku ādu, tonizēt muskuļus, kā arī samazināt celulītu. Auguma pārvērtības tiek panāktas nevis pateicoties noteiktu ķermeņa daļu masāžai, bet gan veicinot limfas plūsmu un attīrot organismu. Limfodrenāžas masāža Stuio Figura ir kā treniņš, kura ietvaros ar Roll Shaper trenažieri tiek veikti 18 vienkārši vingrojumi.

???????????????????????????????

Cik bieži ir ieteicams veikt šo masāžu?

Tas ir atkarīgs no noteiktā mērķa, kuru vēlaties sasniegt. Ja jūs vēlaties tikai uzlabot savu veselību, tad ir ieteicams divas nedēļas apmeklēt masāžu divas reizes nedēļā un pēc tam vienu reizi nedēļā. Ja jūsu mērķis ir figūras uzlabošana, celulīta samazināšana, ādas uzlabošana, tad ir ieteicams masāžu veikt trīs reizes nedēļā, izejot divdesmit masāžu kursu. Lai saglabātu iegūto rezultātu, iesaka turpināt veikt masāžu vienu reizi nedēļā.

Barons_KV_4

Priekšrocības

Ar Roll Shaper trenažieri veiktai masāžai ir dažas priekšrocības pār manuālo masāžu. Tā ir lētāka un daudz intensīvāka. Vienu stundu ilgusi masāža ir pielīdzināma trīs stundu ilgai manuālai masāžai. Trenažierī iebūvētā infrasarkanā lampa silda ķermeni un daudz ātrāk mīkstina audus. Masāžas procesu neietekmē cilvēciskais faktors, līdz ar to netiek pieļautas nepareizas masāžas kustības.

Bez ūdens nekā!

Limfodrenāžas masāžas laikā ir ļoti svarīgi dzert pietiekoši daudz ūdens, jo tās laikā tiek uzsākta ķermeņa dziļa attīrīšana. Paātrināta limfas plūsma izvada toksīnus un citas kaitīgas vielas. Neveselīga ēšana, vides piesārņojums un citi faktori veicina toksīnu uzkrāšanos ķermenī. Tie tiek izvadīti ar sviedriem un urīnu. Ja ķermenī nav pietiekoša ūdens daudzuma, limfātiskā sistēma nav spējīga nodrošināt pilnvērtīgu organisma attīrīšanu. Studio Figura pieejami arī īpaši homeopātiski un dabīgi ķermeņa attīrīšanas līdzekļi, kā arī pielāgots uztura plāns.

IMG_0323

Izmanto iespēju un pamēģini!

Līdz pat vasaras beigām Studio Figura saloni Rīgā un Daugavpilī piedāvā akciju Saulainais Vasaras Neprāts. Tagad abonementu cenas ir 8x = 80 Eur (iepriekšējo 110 Eur vietā) un 12x = 100 Eur (iepriekšējo 140 Eur vietā). Papildus tam, iegādājoties abonementu tiek saņemta vēl viena bezmaksas nodarbība.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.