Bruņinieku iela 75d, Rīga
Pirmdiena - Svētdiena: 10:00 - 20:00

Relaksējoša Sajūtu masāža – visu masāžu virsotne

Dalies ar šo bloga rakstu!

          Sajūtu masāža ir process. Tā ir klasiskās , limfodrenāžas un taktilās masāžas apkopojums. Zāles ķermenim un dvēselei. Dziedina miesu, ļauj izjust ķermeņa slēptākās vēlmes, palaižot prātu kosmiskos augstumos.

Lai būtu harmonijā ar sevi un apkārtējiem, mums vajadzīgas vien no šūpuļa pierastas lietas – mieru, siltumu, maigumu, klusumu, pieskārienus. Nekas, ka pieaudzis, nekas, ka pusmūžā, nekas ka vecs, visiem vajag patīkamas emocijas – piekārienus miesai un dvēselei.  Pēc psiholoģijas, mums nepieciešami divpadsmit pieskārieni dienā – fiziski vai vienkārši labi vārdi, uzmanība – viss, kas izraisa patīkamas emocijas. Ja cilvēks dzīvo ar aizvainojumu, neizsērotām bēdām, vainas apziņu, kaunu vai vienkāršām ikdienā neatrisinātām lietām, rodas psiholoģisks konflikts, kas tiek noglabāts ķermenī, kā atmiņas. Pieskāriens ir viens no dziedniecības pamatkomponentiem. Ar masāžas palīdzību mēs šīs atmiņas, prozaiski izsakoties, varam pacelt, samīļot un palaist atpakaļ, lai dvēsele lido, jo pieskāriens veicina laimes hormona izdalīšanos.  Laimīgi cilvēki neslimo.

Pieskārieni dziedē visu

Plauksta ir tā, cauri kurai plūst gan spēks, kas spēj aizsniegt fizisko – mazināt sāpes, atslābināt muskulatūru, gan maigums un rūpes, kas paceļ emocionālo apziņas līmenī.  Mērķtiecīgi virzītas profesionāla masāžista rokas spēj  apvienot spēku ar maigumu un parvērst vistīrākajā spēcinošā enerģijā.  Masāžista māksla ir sajust to, kas nonācis viņa rokās. Klasiskās masāžas elementi iekustina vielmaiņu, atslābina muskuļu darbību, uzlabojot ķermeņa labsajūtu. Limfodrenāža, bez pārspīlējuma, spēj dziedināt. Ja caur  masiera rokām plūst tās patiesās rūpes, kuras saucam par beznosacījuma, masāžas process pārvēršas vienā vienīgā savu sajūtu baudīšanā. Ieklausies savā ķermenī. Tikai otra cilvēka pieskārieni tev var pateikt priekšā, ko īsti vēlas tavs ķermenis. Jo bieži vien savu instinktu vadīti, augstprātīgi un maldīgi domājam, ka visu par sevi zinām, jo esam pieraduši to zināt. Tas, ko mums jāsajūt  ķermenī,  ir harmonija ar sevi. Harmonija dziedē.

 

Sajūtu masāža – vienu pēdu virs zemes

Nesaproti, kas notiek, bet notiek viss. Tāda ir Sajūtu masāža. Kā palēnināts kino, tad ieslēdzas ‘restart’. Brīva poza, uzticēšanās un ļaušanās.  Masāža no vienas puses ir ar klasisko masāžu elementiem, kas atbrīvo muskuļus, uzlabo asinsriti un viemaiņu, noņem tūsku un spēcina imunitāti utt., bet var arī atklāt tevī vēl neiepazītas erogēnās zonas, uzlabo seksuālitāti. Masāža ir meistara autordarbs,  darbā tiek atdota spēcīga pozitīva energētika, empātija, pielietotas profesionālas zināšanas cilvēka anatomijā, psihologijā, tsk. psihosomatikā.

Kad viss tavā dzīvē saiet šķērsām, ir pasaulē vēl lietas, kas var savest tevi kārtībā. Sajūtu masāžas laikā pazudīs eksistencialās vientulības sajūta, un tu noteikti vēl sasniegsi savus debesu augstumus!

http://mia.lv/limfatiska-masaza-imunitatei-veselibai-un-skaistumam/

 

rakstiet: info@mia.lv

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.