Bruņinieku iela 75d, Rīga
Pirmdiena - Svētdiena: 10:00 - 20:00

Rasul – bauda Tavam ķermenim un garam

Dalies ar šo bloga rakstu!

Par Rasul procedūru

Rasul ir tradicionāls arābu pirts rituāls, kas dziļi attīra poras un mitrina ādu. Tvaika aromāts uzlabo elpošanu un rada mierpilnu sajūtu. Procedūras pamatā ir mālu uzklāšana ķermenim un to aktīva iedarbība sajaukumā ar siltumu un tvaiku. Parasti Rasul telpa ir izveidota diviem, kas dod iespēju pavadīt patīkami laiku divatā un dalīties ar iespaidiem jau procedūras gaitā.

Sagatavošanās pirms procedūras

Pirms procedūras mēs iesakām sasildīt ķermeni aptuveni 10 – 15 min. vidējas temperatūras tvaika pirtī vai saunā.

Mālu terapija

Kad esat gatavi procedūrai, dodaties uz  Rasul kabīni un sāciet izbaudīt terapiju, iemasējot sagatavotos mālus ķermenī ar apļveida kustībām. Temperatūrai Rasul ir jābūt siltai, bet ne karstai, līdz 42 C0.

Intensīva sevis masāža ar māliem palīdzēs atbrīvoties no atmirušajām ādas šūnām, izvadīs toksīnus,  paātrinās asinsriti un mīkstinās ādu.

Duša

Procedūra ilgst 20 minūtes, tās nobeiguma signāls būs duša, kas automātiski nolīs pār Jums gluži kā silts tropu lietus. Jūs varat izmantot arī papildus dušu, lai kārtīgi noskalotu atlikušos mālus.

Screen Shot 2014-01-08 at 08.41.29

Rūpes pēc procedūras

Pēc procedūras iesakām atpūsties apmēram 15 minūtes. Labākais veids, kā to izdarīt, ir relaksēties uz apsildāmā dīvāna ar ūdens  glāzi vai tējas tasi. Jūsu ādas komfortam un dziļākai mitrināšanai piedāvāsim ķermeņa krēmu.

Rezultāts

Sasilšana Rasul termo – mālos, apvienojumā ar tvaiku, dziļi attīra poras un mitrina ādu, kā arī veicina organisma attīrīšanos.  Aromāts uzlabos elpošanu un radīs mierpilnu sajūtu visā ķermenī.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.