Bruņinieku iela 75d, Rīga
Pirmdiena - Svētdiena: 10:00 - 20:00

Pozitīvas sajūtas taviem svētkiem

Dalies ar šo bloga rakstu!

Plānojot savu lielo dienu, mēģinām izdomāt foršus veidus kā izklaidēt viesus. Un, protams, labprāt ar savām idejām un atradumiem padalīsimies arī ar jums. Šoreiz mūsu redzeslokā ir pēdējā laika trends – fotoautomāts jebšu pozitīvo sajūtu fotoautomāts.

pozitīvo sajūtu fotoautomāts, fotosiena.lv, fotosiena, fotoautomāts rīgā, fotoautomāts ballīte, photo booth in Riga, idejas kāzām

Tas ir pakalpojums, ko iespējams nolīgt korporatīvajiem pasākumiem, privātam ballītēm un, protams, arī kāzu svinībām. Doma tāda – pusstundu pirms pasākuma ierodas fotoautomāta saimnieki, kas uzstāda ierīci un vakara gaitā palīdz jums tikt pie superjautrām bildēm ar dažādiem foniem, uzrakstiem un citiem specefektiem.  Fotoautomāts ļauj uzņemt selfijus, draugu bildes un saņemt tās drukātā veidā dažās sekundēs. Uz vietas iespējams mainīt dažādus fonus ar zaļās sienas montāžu, kur pēkšņi jūs varat atrasties Parīzē ar Eifeļtorni fonā, Alpu kalnos vai citās aizraujošās vietās. Lielākiem pasākumiem, lieliska iespēja ir izveidot pat individuālus fotosienas PVC banerus. Līdz ar atbilstošiem aksesuāriem, kas pieejami papildus, iespējams izveidot tiešām aizraujošus bilžu stāstus, kas pasākuma viesiem sagādās jautrības pilnus mirkļus. Vai nav lielisks izklaides elements pat izvēlīgākajiem pasākumu apmeklētajiem?

fotoautomāts, foto kaste, foto siena, photo booth, idejas pasākumam, fotoautomāts kāzās, ballīšu foto

Bildes pēc pasākuma iespējams saņemt arī USB atmiņā, kā arī dalīties ar tām sociālajos tīklos, bet īpaši kāzām aktuāla būs viesu foto vai vēlējumu grāmatas izveide. Visnotaļ plašas iespējas, ko noteikti ir vērts izmēģināt!

Fotosiena.lv – Pozitīvo sajūtu fotoautomāts

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.