Bruņinieku iela 75d, Rīga
Pirmdiena - Svētdiena: 10:00 - 20:00

Piesakies un palutini sevi pārvērtību festivālā

Dalies ar šo bloga rakstu!

Klāt ir rudens, kad neapzināti pārslēdzamies gada tumšākajam laikam un vasaras bezrūpību nākas atstāt atmiņās. Lai vairotu pozitīvas emocijas un paildzinātu šo laimes sajūtu, 10 lasītājām dodam iespēju pieteikties tradicionālajam mia.lv „Iemīli sevi” pārvērtību festivālam.

Fashion-Colors-For-Fall-Winter-2013-2014
Atļaujies vienu dienu veltīt tikai sev, atpūšoties, baudot un ļaujot citiem tevi pārvērst starojošā rudens karalienē!
Piesakies pārvērtībām 10., 11. vai 12. oktobrī un apgūsti pozitīvā spēku un pacel pašapziņu pie personības treneres; izbaudi atpūtu SPA ūdens relaksācijas centrā; izgaršo fantastikas pusdienās mājīga atmosfērā; ļaujies rudenīgām pārmaiņām pie friziera un grima mākslinieka; bet noslēgumā atrodi savu stilu rudens modes tendencēs un iemūžini jauno sevi profesionālā fotosesijā! Un, protams, neesam aizmirsuši sarūpēt arī jaukus dāvanu komplektiņus taviem ikdienas skaistumkopšanas rituāliem. Šo brīnumiem pārpilno dienu 200EUR vērtībā dāvinām tev par 80EUR (56 LVL).
Piesakies, rakstot līdz 7.oktobrim uz e-pastu lasma@mia.lv, kāpēc tieši tu šajā rudenī būtu pelnījusi mia.lv organizēto pārvērtību dienu, kā arī neaizmirsti pievienot savu foto. Atļaujies vairāk un palutini sevi!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.