Bruņinieku iela 75d, Rīga
Pirmdiena - Svētdiena: 10:00 - 20:00
makeup_genius

Pielaiko make up virtuālajā spogulī

Dalies ar šo bloga rakstu!

Makeup Genius nodrošina iespēju klientiem virtuāli izmēģināt vairāk nekā 100 dažādus grima izskatus un L’Oreal dekoratīvās kosmētikas klāstu, izmantojot savus viedtālruņus vai planšetdatorus kā virtuālus spoguļus. Šī aplikācija jau ieguvusi starptautisku atpazīstamību, tās lejupielāžu skaitam pārsniedzot 11 miljonus visā pasaulē.

makeup_ketija

L’Oreal Paris Makeup Genius ir patiess pavērsiens mūsdienu skaistumkopšanas nozarē. Šī novatoriskā tehnoloģija, kas līdz šim skaistuma pasaulē nav pieredzēta, radusies iedvesmojoties no galvenajām Holivudas studijām un 3D video spēlēm, tostarp Amerikas Kinoakadēmijas balvu ieguvušās filmas „Neticamais stāsts par Bendžaminu Batonu, un tās izstrādei veltīti vairāk nekā desmit gadi.

Lai arī grima aplikācijas pieejamas jau kādu laiku, tās līdz šim darbojušās vien uz nekustīga fotoattēla. Pretēji citām aplikācijām, Makeup Genius neuzņem sejas fotoattēlu un pēc tam to neapstrādā – tā vietā grims tiek uzklāts reāllaikā, izmantojot sejas atpazīšanas tehnoloģiju un nodrošinot, ka virtuālais grims saglabājas savā vietā, arī kad seja tiek kustināta. Šī tehnoloģija uztver 64 sejas datu punktus un 100 dažādas sejas izteiksmes, lai precīzi uzklātu grimu. Turklāt šī aplikācija darbojas vairāk nekā 400 dažādos apgaismojuma apstākļos.

makeup

„Apvienojot mūsu zināšanas par patērētājiem un krāsu zinātni ar sejas kustību fiksējošām tehnoloģijām, mēs esam spējuši aprēķināt labāko iespējamo algoritmu, lai radītu ārkārtīgi reālistisku krāsu atveidojumu reāllaikā, izmantojot vienīgi viedtālruņa kameru,”norāda L’Oréal izpētes un inovāciju nodaļas vadītājs Živē Balušs.

Acu zīmuļa un lūpu krāsas uzklāšana uz rokas krāsu pārbaudei būs pagātne. Makeup Genius nodrošina lielisku iespēju, lai izmēģinātu vairākus grima veidus bez nepieciešamības tos uzklāt uz savas ādas. Turklāt tas ir krietni vien ērtāk par testeru izmantošanu veikalos. Aplikācijā pieejamo produktu un tēlu klāsts tiks pastāvīgi papildināts. Makeup Genius arī ļauj lietotājiem saglabāt iegūtā izskata fotogrāfiju vai video, un tad ar to dalīties ar saviem draugiem sociālajos tīklos.

makeup2

Virtuālās realitātes aplikācija Latvijas tirgū nonākusi ceturtdien, 4.jūnijā. Makeup Genius pieejama bezmaksas lejupielādei iTunes un Google Play aplikāciju veikalos.

L’Oreal sadarbojoties ar veikalu tīklu Drogas, piedāvās virtuālās realitātes pieredzi klientiem visā Latvijā. Planšetdatori iPad ar uzinstalētu aplikāciju tiks izvietoti 28 veikalos Drogas visā Latvijā, ļaujot klientiem izbaudīt, kā konkrēti produkti no L’Oreal dekoratīvas kosmētikas stenda izskatītos tos uzklājot.

Noskaties video ar L’Oreal slavenību pārstāvju pirmajā reakcijām, testējot jauno aplikāciju!

https://www.youtube.com/watch?v=QuY6aAHBigM

Makeup_Genius_logo

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.