Bruņinieku iela 75d, Rīga
Pirmdiena - Svētdiena: 10:00 - 20:00

Peldkostīmu modes tendences  2020

Dalies ar šo bloga rakstu!

 

Septiņas tendences šīsvasaras peldkostīmu modē

 

 Veikals SASHA, Rīga,  Čaka iela 38, (ieeja no Ģertrūdes ielas)

2000. gadā dominējošā krāsa apģērbā ir zila. Vienkārša, klasiski zila. Atklājot sezonu, katra modīgā dāma labi zina, ka uzvelkot, piemēram, mandarīnu oranžu peldkostīmu, arī ir trāpījusi tuvu mērķim. Taču šīs krāsas, ja ir savstarpēji izcili saskaņotas ar citām krāsām, ir modes kalngalā. Šīsvasaras atvaļinājuma čemodāna saturs , kur galvenais priekšmets, protams, ir peldkostīms, šovasar var būt gan konservatīvs, gan košs, gan drosmīgs un pat ļoti erotisks.

 

Tendence Nr. 1

 Veikals SASHA, Rīga, Čaka iela 38, (ieeja no Ģertrūdes ielas)

Vīrusveidīgi spēcīgs, milzīgs pieprasījums peldkostīmu pasaulē – Tropical –  apdrukas ar džungļiem – ziediem un spilgtām krāsām.

Tendence Nr. 2

Viena no lielākajām tendencēm, ko redzam peldkostīmos 2020. gadā: ķermeni nosedzošas daļas. Peldkostīmi iegūst jaunas formas – topi ar garām piedurknēm, ar viengabalainām īsām piedurknēm, pusgarās bikses ar īpaši izceltiem dibeniem. Kautrīgajos siluetos tomēr ir redzams arī kāds kailums, kaut vai tikai padziļināts kakla izgriezums.

     Tendence Nr. 3

Daudzpusīgie topi – iecienīts elements ir siksnas un šņorītes, kas ieskauj vai burtiski apvij , radot sajūtu, ka novelkot vai uzvelkot nākas galīgi tajos sapīties. Mēs redzam tās topiņos, kopīgajos peldkostīmos vai bikini. Visur, kur vien var ko aptīt vai pagarināt. Praktisks šīs tendences elements tādos topos ir to daudzpusība. Tie ir ne tikai lieliski pludmalē, bet arī, ja jūs pievienojat svārkus vai bikses, tie var viegli pāriet uz citu izskatu.

   Tendence Nr. 4

Lai panāktu kāju pagarinošu efektu, katru sezonu kopējo peldkostīmu sānu daļas, šķiet, tiek izgrieztas augstāk un augstāk virs iegurņa. Salīdzinot ar 80.jiem, 2020. gada viengabala peldkostīmu izgriezumi ir satriecoši augsti, pat virs nabas. Ja nākamajām brīvdienām meklē viengabala peldkostīmu, kas nav garlaicīgs, līdzi vari iesaiņot tieši ko tādu. 

    Tendence Nr. 5

Kopējais peldkostīms ir paredzēts, lai valkātāju aizvestu ārpus pludmales. Ar grezniem rotājumiem, samta apdari un jostām peldkostīmi ir paredzēti visu dienu valkāšanai. Tiecies pēc maksimālisma, pievienojot lielizmēra saulesbrilles un daudz kārtainu rotaslietu.

 

Tendence Nr.6

Bikini biksīšu sānu šņorītes nekur nav pazudušas. Tās ir gana praktiskas, gana romantiskas un galu galā tādas nedaudz arī seksīgas, lai no tām kādreiz atteiktos.

     Tendence Nr. 7

 Veikals SASHA, Rīga, Čaka iela 38, (ieeja no Ģertrūdes ielas)

  Iespējams, ka skaistākā 2020. gada peldkostīmu tendence jebkuram peldkostīmam vai tas būtu bikini, vai viengabala, ietver romantisku niekošanos ar spīdīgu, satīnam līdzīgu apdari.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.