Bruņinieku iela 75d, Rīga
Pirmdiena - Svētdiena: 10:00 - 20:00

Pavasara sezonas skaistuma trendi

Dalies ar šo bloga rakstu!

https://intensa.pro/raksts/vesne-dorogu-glavnye-biuti-trendy-novogo-sezona/

Āda

Dabiska starojoša āda, praktiski bez tonālajiem līdzekļiem, kļuva par pavasara modes skašu must-have. Tā kā šovasar no kosmētikas somiņas droši varam izņemt visu, kas nekalpo ideālas dabiskās ādas veidošanai.

Acis

Ja Jūs uzskatāt, ka melnais laineris ir garlaicīgs, tad šajā sezonā vizāžisti iesaka izmēģināt krāsainas acu bultiņas.
Ideāla krāsa acu plakstiņiem šajā pavasarī – visi violeta toņi, atliek vien izvēlēties to, kas piestāvēs tieši jums. Aktuālākā ir lavandas krāsa.tendenc3-intensapro

Vaigi

Lai šajā sezonā būtu modernai bez piepūles, pietiekoši būs izvēlēties piesātinātās dziļās aveņu krāsas vaigu sārtumus.

Uzacis

Uzacis šajā sezonā – galvenais meikapa fetišs. Modes skatēs tās krāsotas dažādās krāsās un rotātas ar auskariem. Tādas galējības nav obligātas, bet bez platajām uzacīm izskatīties modernai šajā sezonā nesanāks. Jūs varat praktiski nekrāsot acis, bet obligāti uzzīmējiet uzacis. Tām jābūt ne vairāk ka par diviem toņiem tumšākām par jūsu dabisko matu krāsu.

 Lūpas

Ja acu grimā stilisti iesaka būt dabiskākiem, tad ar lūpām ir pretēji: plūmju, bordo, asiņaini sarkanās vai rozā lūpas Barbijas stilā. Nude, miesas krāsas vai gaiši rozā lūpu krāsu vietā izvēlieties brūnos vai ķiršu toņus. Turklāt lūpām nav jāizskatās akurāti uzkrāsotām, bet tā, it ka jūs tikko apēdāt kazeņu sauju.

tendenc2-intensaproNagi

Par galveno šī pavasara manikīra trendu oficiāli pasludināts naturālisms: jo mazāk pamanāma ir jūsu nagu laka, jo labāk. Aktuāli ir mandeļformas nagi, īsi un vidēji gari, nopulēti līdz spīdumam, pārklāti ar nude (dabiskiem) toņu lakām.
Tiem, kuriem nude krāsas pārklājums šķiet nedaudz garlaicīgs, stilisti piedāvā vēl vienu modes trendu manikīrā: atstājiet kādu naga daļu nenokrāsotu. Piemēram, nenokrāsots var palikt naga mēnestiņš vai otrādi, ar laku pārklāta tikai naga pamatne. Šāds manikīrs saucās „apgrieztais franču manikīrs” vai „mēness manikīrs”.

Vēl viens spilgtais akcents nagiem šajā pavasarī būs ģeometriskie zīmējumi. Labi iederēsies strīpas, krustojošās līnijas, kvadrāti, rombi modernajās krāsās.

Runājot par krāsām, tad šajā sezonā aktuālas ir jebkuras krāsas matētas nagu lakas, bet pieklusinātos pasteļtoņos, it kā akvareļkrāsas. Trendā ir arī dažāda veida raksti, printējumi un nagu rotājumi. Liekat lietā savu izdomu un radiet.

manicure-intensapro_20Mati

Tiem, kam nav slinkums veltīt frizūrai vairāk laika, stilisti piedāvā veidot dažādas bizes, un jo sarežģītāks būs pinums, jo labāk.

Modē paliek zirgaste, bet šajā sezonā stilisti vienbalsīgi izvēlējās šīs frizūras zemo variantu, bet tekstūras ziņā sadalījās divās nometnēs. Vieni izvēlas ideāli gludu, otrie, otrādi, priekšroku dod apjomam.
Vēl viens sezonas trends, par kuru mēs mūsu portāla runājam ne reizi vien ir maigie viļņi. Frizūras augšējā daļa var palikt gluda, bet apakšējā – ar matu taisnotāju ieveidoti maigie viļņi.

mati-intensaproMateriālu sagatavoja skaistumkopšanas portāla Intensa.pro redakcija

 

 

 

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.