Bruņinieku iela 75d, Rīga
Pirmdiena - Svētdiena: 10:00 - 20:00

Pasakains šokolādes piedzīvojums

Dalies ar šo bloga rakstu!

AmalijaAndersoneFoto_CAPS-36

CAPS! ir stāsts par skaistiem dzīves mirkļiem šokolādes trifelēs. Katrs notvertais mirklis top no dabiskām un  dzīvinošām izejvielām – Latvijas ogu un augļu sukādēm, tos savienojot ar pasaules dārgumiem – riekstiem un izcilu šokolādi. CAPS! šokolades trifelēs ir iekšā viss dzīves īstums, sulīgums, svaigums. Ābolu-karameļu trifele smaržo un garšo pēc bērnības, tumšo plūmju trifele stāsta par kopā būšanu ar saviem mīļajiem, ceļojumu piedzīvojumus izgaršot ļauj cidoniju-ķirbju trifele, pirmā patiesā mīlestība ir paslēpta rūgteni saldenajā pīlādžu trifelē un tā vēl un vēl…

AmalijaAndersoneFoto_CAPS-30

Tiešām, pat skatoties uz CAPS! skaistajiem šokolādes mākslas darbiem, siekalas pašas saskrien mutē, un rodas gluži vai balta skaudība, kā tik skaisti un eleganti iespējams izveidot gardumus no šokolādes?! Tāpēc nolēmām, ka arī mēs vēlāmies tā mācēt un aicinājām CAPS! iemācīt mums šokolādes gudrības un novadīt gardu meistarklasi īpaši mūsu lasītājām! Kļūsti par gardo mirkļu mākslinieku!

Kur?

Labas garšas darbnīcā, blakus Daugavas sporta namam

Kad?

20.novembrī (2014)

Cikos?

18:00

Cik ilgi?

1-2h

Ko darīsim?

Dekorēsim trifeles un apgleznosim šokolādi

AmalijaAndersoneFoto_CAPS-35

Kas ir ŠOKOLĀDES MEISTARKLASE?

Trifeļu dekorēšanas māksla izmantojot, dažādus augļus, ogas, riekstus, sēklas, garšvielu gabaliņus, radot savus šokolādes trifeļu šedevrus.

Uz šokolādes kanvām meistarklases dalībnieki – mākslinieki ar otām uznes krāsu triepienus, ko papildina ar tādiem dekoratīviem elementiem kā dabiskām augļu un ogu sukādēm, žāvētiem augļiem, veseliem un sadrumstalotiem riekstiem un garšvielu gabaliņiem.

Un, protams, uzzināsim arī dažādas šokolādes gudrības!

AmalijaAndersoneFotoCAPS-6

Piesakies līdz 17. 11.2014. 

Cik tas maksā? Vienas personas dalības maksa ir 30 EUR, bet ņemot līdzi draudzeni, katrai meistarklase izmaksās tikai 25 EUR. 

Pēc šīs meistarklases, tu vienmēr savus viesus varēsi sagaidīt ar pašas gatavotām gardām trifelēm, bet vēl foršāk – dodoties ciemos tu varēsi pagatavot neatkārtojami skaistu, gardu un ar mīlestību darinātu dāvanu! Starp citu, Ziemassvētki vairs nav aiz kalniem, un varbūt šī ir iespēja izvairīties no trakā dāvanu pirkšanas drudža, lai šogad apdāvinātu savus mīļos ar burvīgām paštaisītām trifelēm?!

Pieteikšanās rakstot e-pastu andra@mia.lv, tematā norādot „šokolādes meistarklase,” pievienojot vārdu, uzvārdu un telefona numuru.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.