Bruņinieku iela 75d, Rīga
Pirmdiena - Svētdiena: 10:00 - 20:00

Nevainojams grims visu Jaungada nakti

Dalies ar šo bloga rakstu!

https://intensa.pro/raksts/nevainojams-grims-visu-jaungada-nakti/

Jau gara acīm sevi redzat iedomātajā svētku tēlā – jaunā kleitā, ar ideālu frizūru, grimu un manikīru? Taču neviļus atmiņā ataust skarbā realitāte – rūpīgi uzklātais vaigu sārtums pēc apskāvieniem ir pārvietojies līdz ausīm, lūpu krāsa atrodas visur – uz šampanieša glāzēm, draugu vaigiem – tikai ne uz lūpām, tuša veido melnus lokus zem acīm, bet ēnas sakrājušās plakstiņu krokā. Skaidrs, ka balles laikā ik pēc brīža neskriesim pie spoguļa pielabot grimu, taču fotogrāfijās tomēr nav velēšanās sevi redzēt kā pandas un klauna krustojumu…

grims

Ko darīt, lai tā neatgadītos?

Solis Nr. 1. Praimeri un grima bāze

Dekoratīvo kosmētiku jālieto uz rūpīgi attīrītas ādas. Jāsāk ar grima bāzi.

Bāzes, kuru sastāvā ir silikoni palīdzēs sausai ādai saglabāt mitrumu, pateicoties plēves efektam, ko tā rada. Tas nozīmē, ka pat pēc pastaigas ārā, āda lobīsies mazāk. Arī problemātiskai ādai noderēs līdzekļi ar silikonu, jo tonālais krēms klāsies vienmērīgi un āda ilgāk saglabāsies matēta T zonā. Šādu bāzi jāuzklāj ļoti plānā kārtiņā, lai iegūtu vēlamo efektu un nepārslogotu ādu. Produkti ar silikonu varbūt nav labākā izvēle ikdienā, taču svētkos tos var atļauties.

Gadījumā, ja ādai nepieciešams piešķirt veselīgu mirdzumu telpā ar zaļganu mākslīgu apgaismojumu, varat izmantot grima bāzi ar starojuma efektu. To var sajaukt kopā ar tonālo krēmu un, pateicoties gaismu atstarojošām daļiņām, iegūsiet veselīgas un mirdzošas ādas izskatu.

Lai arī kādu bāzi jūs neizvēlētos, tās uzdevums ir padarīt noturīgāku jūsu grimu.

Solis Nr. 2. Tonālie līdzekļi

Jaungada nakts grims visticamāk dienas gaismu tā arī neieraudzīs, bet tas nozīmē, ka var ļoti nepūlēties ar precīza toņa atbilstību ādas krāsai, bet izvēlēties noturīgākus un blīvākus līdzekļus ar matējošu efektu.

Solis Nr. 3. Matējošie pūderi

Kompaktajiem un birstošajiem dekoratīvajiem pūderiem ir atšķirīgs efekts un īpašības. Bez galvenām funkcijām – likvidēt sejas taukainumu un izlīdzināt ādu – tiem ir vēl kāds ne mazāk svarīgs uzdevums – paildzināt tonālā krēma noturību.

Pūderi ir jāuzklāj ar otu un plānā kārtā, var izmantot arī caurspīdīgo pūderi. Iepakojumos tie izskatās balti, taču ir pilnīgi nemanāmi un piemēroti jebkuram ādas tonim, turklāt nostiprina grimu uz ilgu laiku.

Solis Nr. 4. Fiksējošie spreji

Par šādiem līdzekļiem ir vērts atcerēties pirms svētkiem vai citiem īpašiem gadījumiem. Parasti tos lieto uz jau gatava grima, pūšot no aptuveni 20 cm attāluma, it kā zīmējot krustu uz krusta. Pēc izžūšanas izveidojas plāna, acīm nemanāma elastīga plēvīte, kas nostiprina uzklātās kosmētikas slāņus. Daži vizāžisti šādus fiksatorus izmanto ne vien pēc grima uzklāšanas, bet arī procesa gaitā. Spreji ir dažādu veidu – mitrinoši, problemātiskai sejas ādai u.c., taču galvenā to funkcija – nostiprināt grimu.

Solis Nr. 5. Matējošās salvetes

Arī tad, ja viss ir izdarīts pareizi un grims nekur nav izsmērējies, no spīduma T zonā tomēr 100% aizsardzības nav.

Dodoties uz balli, ielieciet somiņā matējošās salvetes – tie ir nelieli ļoti plāna papīra gabaliņi, kas absorbē radušos tauku slāni. Lietojiet tās pirms sejas piepūderēšanas. Tas pasargās no netīrumu, ādas tauku un kosmētikas izsmērēšanas pa visu seju.

Protams, ka ilgāk saglabāsies grims, kas veidots no ūdensnoturīgas kosmētikas. Noturīga lūpu krāsa, kas neatstāj pēdas uz glāzēm, tuša, kas nenotecēs, krēmveida vaigu sārtums un acu ēnu bāze – šie elementi ir pārāk smagi ikdienas grimam, taču Jaungada naktij tie ļoti noderēs!

Kad esat pārradusies mājās no balles, neaizmirstiet par sejas attīrīšanu no grima, lai cik liels arī nebūtu nogurums! Atpūta nepieciešama ne tikai jums pašai, bet arī jūsu ādai!

Lai skaista un mirdzoša jums Jaungada nakts! Neaizmirstiet – kā Jauno gadu sagaidīsim, tā arī pavadīsim!

Raksts sagatavots sadarbībā ar intensa.pro

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.