Bruņinieku iela 75d, Rīga
Pirmdiena - Svētdiena: 10:00 - 20:00

Nepiepildītā mīla no The Body Shop®

Dalies ar šo bloga rakstu!

NEPIEPILDĪTĀ MĪLA BLACK MUSK.

ĀRPUSĒ SALDS, IEKŠPUSĒ KVĒLS UN SPĒCĪGS. Rudens jaunums no The Body Shop – smaržas Black Musk – tevi apburs aromāta saldās notis, bet tā kvēlā sirds nots savaldzinās tevi. Muskuss ir viens no spēcīgākajiem dabīgajiem feromoniem. The Body Shop radījuši tumšāko muskusu, kas iegūts bez cietsirdības pret dzīvniekiem, un ietinuši to vissaldākajās sastāvdaļās, lai radītu pašu jutekliskāko un spēcīgāko muskusu, kāds jebkad ir bijis.

NEATVAIRĀMS AUSTRUMNIECISKS AROMĀTS ĪSTIEM GARDĒŽIEM

Tevi ieskaus saldi smaržīgā, neticami gardā mājas bumbiera notis. Rozā pipars padarīs aromātu pikantu un bergamotes akordi tevi sagūstīs pilnībā. Heliotropa auga reibinošais, marcipānam un mandelei līdzīgais aromāts un maigi jutekliskais lakricas saknes pieskāriens – tas viss savīsies kopā stimulējošā un uzbudinošā mistikā. Melnās vaniļas burvība, noslēpumainais melnais muskuss, pačūlijas zemes notis un šokolādei līdzīgā noskaņa, ko sniedz vetivers, pamazām kārdinās un vilinās dziļāk. Black Musk sērijā ietilpst Tualetes Ūdens 60ml (35.00 €), Parfīmūdens 50ml (42.00 €) un Parfīmeļļa 20ml (30.00 €). Iesaiņoti piesātināti melnās pudelītēs ar nelielu rozā akcentu.

11

Parfimēri Cécile Matton un Ralf Schwieger dalās savā pieredzē par iedvesmu.

Kā Muskusa aromāts iedvesmos tā valkātāju, kādas sajūtas tam būtu jāizraisa?

Cécile: Jutekliskas, pašpārliecinātas un pavedinošas.

Ralf: Uzsmidzinot Black Musk, pārņem sajūta, ka esi ietinies pūkainā, smaržīgā mākonī: tie mēdz būt nevainīgi balti un pūkaini, bet dažos no tiem slēpjas vētra…

Dažos vārdos raksturojiet, no kurienes smēlāties iedvesmu, lai radītu jauno Black Musk aromātu?

Cécile: Ideja bija atklāt muskusa tumšāko pusi. Mēs vēlējāmies radīt maigu kontrastu starp gaišajiem un tumšajiem elementiem, rezultātā panākot “gaismēnu” jutekliskumu.

Ralf: Mēs gribējām izcelt muskusa juteklisko būtību, šis neparastais elements, kurš saviļņo vēlmi izzināt un satuvināties…

Kā jums izdevās īstenot savu iedvesmu, un radīt šo neatkārtojamo kompozīciju?

Cécile: Mēs sajaucām tumšos kokus, saknes un vaniļas pupiņas ar lielu devu muskusa, lai radītu tumšāko juteklisko pusi. Bumbieris, ziedi un citrusi piešķīra vieglumu un radīja kontrastu.

Ralf: Veids kā muskuss tika apvienots jutekliskās ziedu un tumšās austrumnieciskās notīs, atvēra durvis uz tā tumšāko pusi.

2

IKONISKĀ MUSKUSA KOLEKCIJA

1981. gadā tika radīts White Musk® – aromāts, kurš lauza parfimērijas likumus un bija celmlauzis muskusam, kas iegūts bez cietsirdības pret dzīvniekiem. Tas ir leģendārs The Body Shop® aromāts. Tas kļuva tik īpašs, ka raksturo veselu paaudzi. Daudzu gadu garumā The Body Shop® paplašināja jutekliskā muskusa saimi, sajaucot to ar dažādām siltām, pikantām sastāvdaļām. Šie aromāti šobrīd ir pieejami atjaunotos, modernākos formātos, un tie ir iepakoti skaistās kastītēs.

WHITE MUSK®: muskusa jutekliskums spēcīgam valdzinājumam. The Body Shop®  No.1 ikoniskais aromāts – tīra smaržu simfonija, muskuss, kas iegūts bez cietsirdības pret dzīvniekiem. Viegls juteklisks aromāts, kurš tevi ieskauj gluži kā otrā āda.

WHITE MUSK SMOKY ROSE: drosmīgs muskuss, kurš ietver sevī noslēpumaino dūmakaino rozi. Piesātināts muskuss, pateicoties tādiem akordiem kā dūmakainais tabakas zieds, intriģējošās melnā roze un pikanti saldie dzeltenās salmenes ziedi.

RED MUSK™: Nekādu ziedu!- tikai piesātināts muskusa un garšvielu sajaukums. Pikanto muskusu papildina dzirkstošie pipari, sildošais kanēlis un valdzinošais tabakas zieds.

PASAULE IR MŪSU SKAISTUMA AVOTS

The Body Shop® apceļo visu plašo pasauli, lai atklātu labākās dabīgās sastāvdaļas. Tikai pats labākais no ražas, tiek novākts ar rokām, lai saglabātu izsmalcinātu smaržu un nezaudētu vistīrākās aromātu izpausmes. Bez izmēģinājumiem uz dzīvniekiem, 100% vegāni, un The Body Shop® aromāti pastiprina tavas sajūtas, liekot tev justies labi.

IESTĀDI MĪLESTĪBU

The Body Shop® Black Musk Tualetes ūdens un Parfīmūdens sastāvā ir Godīgās Tirdzniecības organiskais alkohols, kas iegūts no ekoloģiski audzētām cukurniedrēm Ekvadorā. Vietējie fermeri no jauna iestāda kokus, kurus tie izmantojuši cukura ieguvē. Tādā veidā tiek atbalstīts un attīstīts viņu bizness, un vienlaikus tiek aizsargāta vides bioloģiskā daudzveidība.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.