Bruņinieku iela 75d, Rīga
Pirmdiena - Svētdiena: 10:00 - 20:00

Mūžīgais jautājums – kā pārsteigt jauno pāri?

Dalies ar šo bloga rakstu!

Šī diena parasti ir piepildīta emocijām, bet, kā lai panāk, lai šīs emocijas turpinātos un ļautu sajusties tik pat īpaši kā kāzu dienā, vēl ilgi pēc tās?
Skaistākais, ko vari uzdāvināt jaunajam pārim ir sirsnīgas emocijas un pozitīvi piedzīvojumi, kas viņiem vēl un vēl liks atcerēties šo mīlestības piepildīto dienu un ļaus sajusties īpašiem un mīlētiem. Pasniedz viņiem dāvanas, kas liek viņiem smaidīt patiesi un no sirds. Mājaslapā www.lieliskadavana.lv atradīsi piemērotāko dāvanu jaunlaulātajiem, gan vadoties pēc vēlmēm, gan cenas, gan pilsētas.

5 idejais oriģinālai dāvanai kāzās:

Dāvanu komplekts „Romantiska atpūta divatā”

Tie ir vairāk nekā 30 piedāvājumi romantiskai atpūtai divatā, to skaitā atpūta Latvijas un Lietuvas viesnīcās, romantiskas vakariņas, kā arī dažādas SPA procedūras.

komplekts

Romantiska izjāde ar zirgu + fotosesija

Saskarsme ar zirgiem sniedz pozitīvas emocijas un ļauj atvilkt elpu no ikdienas darbiem. Dāviniet iespēju izbaudīt romantisko izjādi baudot pasakaino Latvijas dabu!

izjade

Dāvanu karte ievadlidojumam gaisa balonā

Lidojums gaisa balonā noteikti būs dāvana, ko jaunais pāris nemūžam neaizmirsīs. Sniedziet iespēju jaunajam pārim ļauties šim skaistajam notikumam un likt viņu sirdīm sisties vēl straujāk kā kāzu dienā, baudot lidojumu pāri koku galotnēm.
balons

Romantiskā bēgšana no ikdienas pārim

Uzdāviniet jaunlaulātajiem iespēju ļauties nesteidzīgai atpūtai vienā no vēsturiskajām un pasakainajām Latvijas pilsētām – Liepājā, izbaudot divvientulības romantisko atmosfēru.
viesnica_liepaja

Ideālas vakariņas restorānā „Benjamiņš”

Neaizmirstamas vakariņas vienā no Rīgas labākajiem restorāniem „Benjamiņš”. Jaunais pāris varēs baudīt senatnīgu un romantisku atmosfēru baudot vakaru restorāna greznajā ēdamzālē.
vakarinas

vakarinas_1

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.