Bruņinieku iela 75d, Rīga
Pirmdiena - Svētdiena: 10:00 - 20:00

Multivārāmo katlu uzvaras gājiens

Dalies ar šo bloga rakstu!

Ievācoties jaunajā mājvietā, vīra māte nebeidz skandināt, ka vajadzētu mums uzdāvināt multivārāmo katlu, taču es lepni atteicos, jo tas taču aizņem vietu uz darba virsmas. Taču tagad paklausoties citu dāmu atsauksmēs un apskatot bildes sociālajos tīklos ar multivārāmo katlu kulinārijas šedevriem, manas domas sāk mainīties. Galu galā tāds katls aizstāj plīti, cepeškrāsni, grilu, tvaika katlu, kā arī daudzas citas gatavošanas ierīces, kas virtuvē aizņem daudz vietas. Laikam vajadzēja pasūtīt virtuves iekārtu ar vietu, kur iebūvēt multivārāmo katlu.

multikatls_2

Jā, pilnīgi noteikti pēdējā laikā cilvēki dod priekšroku ierīcēm, kas sevī ietver vairākas funkcijas, tādēļ mūsdienās ievērojamu popularitāti gūst tieši multivārāmie katli. Multivārāmie katli sevī ietver tvaicēšanas, sautēšanas, vārīšanas, karsēšanas, cepšanas, grilēšanas un daudzas citas funkcijas. Turklāt, kā jau ikvienai ierīcei, arī to jaunākie modeļi tiek ražoti ar dažādiem uzlabojumiem, kas atvieglo maltīšu gatavošanas procesu, paaugstina gatavošanas ergonomikas un drošības līmeni, kā arī palielina komforta un uzlabo pagatavotās maltītes garšu un kvalitāti.

Papētot multivāramo katlu piedāvājumu, izskatās, ka Redmond multikatli starp tirgū esošajiem multikatliem īpaši izceļas. Tie ir multifunkcionāli, ar to palīdzību var krietni ieekonomēt laiku un gatavošanas kvalitāte solās būt īpaši laba. Redmond multifunkcionālie katli piedāvā līdz pat 48 dažādām gatavošanas programmām. Ar tiem var pagatavot gan sulīgu vistu, aromātisku zivi, sautētus dārzeņus, makaronus, gardu brokastu putru un daudzus citus iemīļotus ēdienus. Pats foršākais, ka izmantojot šādu multikatlu, gatavojot pat sarežģītus ēdienus, pašam vairs nemaz nav jāatrodas virtuvē. Pie tam, Redmond multikatli sniedz iespēju atlikt ēdiena pagatavošanu uz piemērotāku laiku. Tas nozīmē, ka pamostoties,  brokastis jau būs gatavas kā uz burvju mājiena. Protams, arvien vairāk taču domājam arī par veselību un tas ir vēl viens bonuss gatavojot maltīti multikatlā, jo pretpiedeguma iekšējais pārklājums praktiski ļauj izvairīties no dažādu taukvielu lietošanas maltītes pagatavošanas laikā, līdz ar to tā tiks pagatavota ar minimālu eļļas vai tauku daudzumu. Rezultātā pagatavotajā maltītē tiks saglabāti vērtīgie vitamīni un minerālvielas un pagatavotie ēdieni vienmēr būs veselīgi un pilnvērtīgi.

smukumbilde3-664x388

Laikam tomēr vīra mātei būs jāatgādina par šādu dāvanu, kā reiz Redmond piedāvā akciju, kur dāvanā var tikt vēl pie sautēšanas trauka. http://www.multivaramaiskatls.lv/veikals/multikatls-redmond-4500/

Lūk, arī vienkārša biezpienmaizes recepte, kuru var pagatavot multikatlā 

IMG_3771-2

Sastāvdaļas:

Biezpiens 9% – 500 gr

Manna – 40 gr

Cukurs -50-60 gr

Sāls 3-5 gr

Olas – 150 gr ( 2 lielas vai 3 mazas)

Sviests -10 gr katliņa ieziešanai

150 gr – 10 min izmērcētas rozīnes vai žāvētie augļi un ogas

Pagatavošana

Atdala olu baltumus un uzputo.

Visu pārējo saliek kopā lielā traukā un ar rokām izmīca līdz viendabīgai masai, iemaisa olu baltumus un salej masu ar sviestu ierīvētā multikatlā. Pa virsu uzberam rīvmaizi plānā kārtā un uz režīmu „Konditorejas izstrādājumi” gatavojam 45 min. Pēc tam no multikatla izmetam kūku uz šķīvja tā, lai rīvmaize sanāk apakšā – gatavs! Aptinam ar caurspīdīgo plēvi un ledusskapī iekšā! Ātri, lēti, garšīgi un dabīgi.

www.multivaramaiskatls.lv ir zīmola “Redmond” izplatītājs Latvijā un to var iegādāties arī internetā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.