Bruņinieku iela 75d, Rīga
Pirmdiena - Svētdiena: 10:00 - 20:00

Modes aktualitāte: caurspīdīgi svārki

Dalies ar šo bloga rakstu!

Caurspīdīgi svārki salīdzinoši ir nesens jaunums, tie kļuva aktuāli aptuveni pirms 3 gadiem. Taču savu uzvaras gājienu modes pasaulē tie svin tieši tagad. Modes dizaineru jaunākās kolekcijas izskliedz skaļi un pārliecinoši – caurspīdīgi svārki ir must have. Tad nu aplūkosim tuvāk, kas tas ir par trendu un kā to likt lietā.

Pirmkārt, šis ir viens no tiem trendiem, kura nozīmi ir grūti izskaidrot ar kādu praktisku iemeslu, ja nu vienīgi – ar auduma taupīšanu. Otkārt, populārs tas ir lielā mērā pateicoties slavenībām, kuras bieži redzamas gozējamies uz sarkanā paklāja kleitās ar caurspīdīgu svārku daļu. Un ja ko līdzīgu redzi mugurā uzvilktu vairāk kā trīs slavenībām, jā, tas pilnīgi noteikti kļūst par trendu viens un divi.

Caurspīdīgos svārkus nosacīti varētu iedalīt divos veidos. Pirmie ir tie, kuriem svārku daļa, kas nosedz dibengalu, ir necaurspīdīga.

Savukārt otram veidam svārki ir caurspīdīgi visā garumā un drosmīgi tiek demonstrētas apakšbikses. Protams, pēc visiem ētikas nosacījumiem ir nepieņemami gozēties uz sarkanā paklāja apakšbiksēs, vai vēl trakāk – šādā paskatā ierasties uz operu, bet, kā jau mēs to zinām, modē ir atļauts viss aizliegtais. Varētu pat teikt, ja ir kas aizliegts modes pasaulē, tad tas vairs ir tikai laika jautājums, kad tas kļūs trendīgs.

Lūk, esmu sniegusi Tev ieskatu caurspīdīgo svārku aktualitātēs, tamdēļ tagad Tu man pastāsti, vai Tavā skapī ir atrodams kas līdzīgs un vai jaunajā sezonā šis trends būs arī Tava izvēle?

Foto avots: http://pinterest.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.