Bruņinieku iela 75d, Rīga
Pirmdiena - Svētdiena: 10:00 - 20:00

Modē ienāk nobriedušu sieviešu skaistums

Dalies ar šo bloga rakstu!

https://intensa.pro/raksts/griadet-moda-na-zreluiu-krasotu/

Tā sagadījies, ka sociālā tradīcija baudīt dzīvi, mūsdienās tiek atlikta uz vēlāku laiku, jo jaunība tiek izmantota karjeras veidošanai. Rezultātā, rodas īpaša patēriņa kultūra, kas orientēta uz gados vecākiem cilvēkiem. Mūsdienās „nobriedušās meitenes” reklamē ne tikai pretnovecošanas serumus, bet kļūst par apģērbu un aksesuāru kompāniju reklāmas sejām. Sievietes, kurām, pāri 40 un 50, defilē uz podiuma, izrādot tos daudz efektīvāk par jaunajām „pulētajām” meitenēm.

Džesika Lenga (64 gadi)

„Skaists augums vērtīgāks par monētu”

Amerikāņu aktrise Džesika Lenga 80. gados bija elegances simbols. Arī šodien ar savu piemēru viņa pierāda, ka arī viņas vecumā sievietes var būt pievilcīgas. Šogad divu Oskaru ieguvēja kļuva par jaunās kompānijas Marc Jacobs Beauty varoni. Džesikas skaistumu izcēla zeltaini brūnās acu ēnas un persiku krāsas lūpu pomāde.

dzesi

Šarlote Remplinga (68 gadi)

„Ja jūs neuztrauc doma par grumbām un jūs vienkārši atļaujaties baudīt dzīvi un justies labi, tad noteikti pienācis jūsu laiks”.

Savos 68 gados Šarlote ir tikpat cēla un skaista, kā jaunībā. Par uzskatāmu piemēru tam kalpo fakts, ka šogad ritu aktrise kastingā apsteidza desmitiem jauno pretendenšu un kļuva par slavenās kosmētikas firmas Nars seju.

sarlote

Džeina Fonda (76 gadi)

„Sievietes patiesais skaistums – tā ir veselība, māka būt enerģiskai”.

Aktrise, modele un aerobikas karaliene Džeina Fonda savas radošās karjeras laikā saviem faniem kļuva par skaistuma, izsmalcinātības un nevainojama stila etalonu. Savulaik, kā zināms, viņa sieviešu fitnesā ieviesa īstu revolūciju, personīgi demonstrējot brīnumainas iespējas ilgi saglabāt jaunību, būt elastīgai un veselīgai, pateicoties vienkāršai un neticami populārai vingrinājumu sistēmai. Bet pavisam nesen kļuva zināms, ka aktrise reklamēs L’Oreal pretnovecošanas krēmu. Starp citu, Džeina Fonda ir kaislīga plastiskās ķirurģijas pretiniece, kas neapšaubāmi šajā reklāmas kampaņā kļūs par galveno trumpi.

dzeina

Sofija Lorēna (80 gadi)

„Grūti kļūt neatvairāmai, ja slinko. Ja gados jaunai sievietei piemīt izteiksmīga āriene, tad, zaudējot pašdisciplīnu, ar gadiem viņas skaistums izzudīs. Bet, ja vienkārša izskata sieviete pienācīgi sevi kops, tad ar laiku tā kļūs vēl pievilcīgāka”.

Pateicoties šai sievietei, Itālija ieguva valsts reputāciju, kurā dzīvo viena no skaistākajām sievietēm pasaulē. Tomēr, kur sinjoritai Lorēnai izdevās iegūt jaunības eliksīru, nevienam nav zināms, bet viņas sievišķīgā pievilcība ar gadiem nav nobālējusi. Itāļu kinodīva ir pārliecināta, ka arī tādā vecumā var palielīties ar savu augumu, ko viņa arī izdarīja 2006. gadā, 72 gadu vecumā pozējot Pirelli kalendāram. Bet Kannu 67.festivāla noslēguma ceremonijā viņas iznāciens visus aizēnoja ar savu skaistumu un eleganci. Sofija Lorēna ir pārliecināta, ka nav vērts noliegt dabīgās vecuma izmaiņas, kuras ir neizbēgamas. Slavenā itāliete neslēpj savu vecumu un nemēģina izlikties jaunāka. Aktrise arī apgalvo, ka viņa nekad nav izmantojusi plastisko ķirurgu pakalpojumus.

sofija

Irisa Apfele (92 gadi)

„Domāju, ka dažas sievietes pieliek pārāk daudz pūļu, lai izskatītos jaunas. Koko Šanele reiz sacīja, ja kaut kas sievieti padara vecāku, tad tie ir izmisīgie mēģinājumi izskatīties jaunākai…”. Lai ko jūs nedarītu un, lai cik jums daudz nebūtu naudas, 80 gados jūs neizskatīsieties kā 30. Kādēļ pūlēties un tērēt līdzekļus šīm manipulācijām ar savu ārieni? Būtu daudz labāk, ja sievietes kļūtu gudrākas un domātu ar galvu, nevis par botoksu uz sejas”.

Kosmētikas kompānija MAC vienmēr ir atšķīrusies ar spilgtajām reklāmas kampaņām un negaidītām mūzām, bet viņu jaunais projekts pārsteidza visdrosmīgākās cerības. Iedvesmojoties no idejas, ka skaistums nav svešs jebkurā vecumā, kosmētikas firma darbam pie jaunās kosmētikas kolekcijas aicināja sadarboties „stila ikonu” Irisu Apfeli. Kolekcijā ietilpst acu ēnas, lūpukrāsas, pūderis, skropstu tuša, lūpu un acu zīmulis, kā arī nagu laka.

irisaRaksts sagatavots sadarbībā ar https://intensa.pro/

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.