Bruņinieku iela 75d, Rīga
Pirmdiena - Svētdiena: 10:00 - 20:00

Mia.lv šodien svin savu 1. dzimšanas dienu.

Dalies ar šo bloga rakstu!

22. martā ar lielu aizrautību un degsmi publicēju blogu Mia.lv. Pirmais raksts bija “Priecīgi gumijas zābaki“, kas ir joprojām gana lasīts raksts. Mia.lv izveidošana bija kā loģisks iznākums manai uzkrātajai pieredzei līdzšinējos darbos un projektos un kā īpašs dvēseles stāvoklis, kad es sapratu, ir pienācis laiks pašai būt sev priekšniecei. Atskatoties atpakaļ, varu teikt, ka man ir izdevies iegūt par 150% vairāk, nekā sākumā biju cerējusi. Tas ir absolūti prātu kutinoši, un strādā kā pierādījums tam, ka Tu vari iegūt to, ko ļoti, ļoti vēlies.

Šī gada laikā esmu sastapusi brīnišķīgus cilvēkus, ar kuriem ir izdevies izveidot tikpat brīnišķīgus projektus. Man ir garš saraksts ar cilvēkiem, kam vēlos teikt paldies:

Elīna Brila, Ieva Rozentāle, Oksana Mihailova, Agnese Ozoliņa, Inese Apse – Apsīte, Zane Eniņa, Ilvita Kļaviņa, Santa Līce – Krūze, Dita Lase, Evija Šalte, Jurita Šnepsta, Anastasija Muzira, Dace Zipka, Linda Kimeiša, Diāna Godmaša, Liene Apine, Ilze Megne – paldies, dāmas, par dalību bloga veidošanā.

Un, protams, Jūs, manas mīļās lasītājas! Bez Jums mans blogs būtu nekas. Paldies par atsaucību, labajiem vārdiem un mana bloga lasīšanu! Tiekamies Mia.lv lappusēs arī turpmāk! :)

Un ko Tu darītu, ja zinātu, ka nekļūdīsies? :)

Iveta

Foto avots: http://pinterest.com
Titulbildes avots: http://500px.com/photo/11726553

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.