Bruņinieku iela 75d, Rīga
Pirmdiena - Svētdiena: 10:00 - 20:00

Mia lasītājas izmēģina Hairchalk matu grimu

Dalies ar šo bloga rakstu!

Viena no matu modes aktualitātēm šobrīd ir krāsojošie krītiņi, kas ļauj iegūt košas matu šķipsnas un unikālas frizūras. Šādu matu krāsu piedāvā arī L’oréal professionnel HairChalk. Tā ir iespēja izmēģināt savos matos dažādus toņus, nekrāsojot tos ar permanento krāsu.

HairChalk ir piemērots gan gaišiem, gan tumšiem matiem, ir tikai jāatrod sev piemērotākais tonis. L’oréal professionnel klāstā ir 8 krāsas: bronzas, kafijas, melnais, rozā, violetais, sarkanais, koraļļu, zilais un zaļais. HairChalk matu krāsu var ieklāt nepilnās 15 minūtēs un 1 minūtes laikā tā ir jau nožuvusi. No krāsas iespējamsa atbrīvoties, vairākas reizes izmazgājot ar šampūnu. Tas nozīmē, ka katrā ballītē citus vari pārsteigt ar jaunu matu grimu!

*Produkts pieejams ekskluzīvi L’Oréal Professionnel salonos.

Pirms kāda laika lūdzām pieteikties meitenes, kuras vēlas izmēģināt jaunās un košās L’Oréal Professionnel matu krītiņus HairChalk. Izvēlējāmies 5 atraktīvākās meitenes, un, lūk, kāds ir rezultāts!

Atsauksmes

Inta

rasnaca_inta1 rasnaca_inta2 

“Krāsas ir fantastiskas! :) Sākot krāsot matus, galvenais ir nebaidīties no krāsām. Tās ir viegli uzklājamas, intensīvas un šāda veida frizūra nevar tikt nepamanīta. :) Sākot veidot frizūras, sapratu, ka krāsas piestāv visam – gan romantiskām lokām, gan brīviem un izlaistiem matiem. Manas sajūtas – krāsas atsvaidzina izskatu jebkurā gadījumā, un katru dienu var ļauties jaunām idejām, jo krāsas arī viegli izmazgājas ārā. Varbūt uz ielas satieku kādu izbrīnītu seju, kas vēsta “zili mati, traka meitene”, bet viņi nezina noslēpumu, ka rīt jau būšu pavisam citā noskaņojumā, citā izskatā un ar citu matu krāsu :) Paldies Jums par šo doto iespēju izmēģināt matu krāsas un saprast, ka tās ir priekš manis :)”

Ulla

CAM01241 CAM01234

“Lietošana bija diezgan viegla, un mati gan vēlāk paliek mazliet cieti, bet pēc mazgāšanas viss atkal ir labi. Lietošanas instrukcijā viss ir labi paskaidrots, tāpēc krāsu var ieklāt bez aizķeršanās. Es nekad īpašas frizūras neesmu taisījusi, man labāk patīk tā klasiski – taisni vai skruļaini mati, kam šīs krāsas arī ir piemērotas.

Apkārtējiem bija neliels šoks, bet visiem bija pozitīvas emocijas, kā arī viņi vēlas mani ieraudzīt arī ar citu krāsu matiem. ;) Tuvākajā laikā vēlos izmēģināt arī citas krāsas tieši no Loreal.”

Evija

IMG_9616 IMG_9567

Fotogrāfe: Dinara Nikiforova

“Es izmantoju Coral Sunset un Coffee Break krāsas. Uz pudelītes izskatījās, ka Coffee Break krāsa ir gaišāka par maniem matiem, bet kad ieklāju, tad sapratu, ka to vispār nevar redzēt. Arī to Coral Sunset vajadzēja likt daudz kārtās, jo sākumā bildēs neizskatījās, ka kaut kas iekrāsots. Varbūt vienkārši nav mani toņi vai arī mati par tumšu. :)

Ideja par krāsām laba. Man ļoti patīk dažādas krāsas. Vienīgais, kas nepatīk, ka tas krāsošanas process ir ilgs (ilgāks nekā, piemēram, ar putām vai krāsaino laku). Man tie ir jau vairākas reizes mazgāti, bet vēl joprojām tās šķipsnas redzamas un mati ļoti sausi un grūti ķemmējami pat pēc balzama ielikšanas. :) Man talkā nāca paziņa, kas palīdzēja saspraust un krāsot, kā arī safočēja. Es īsti nezinu par krāsu ķīmisko sastāvu, bet, iespējams, ka mati salipuši, jo mēs to krāsu tiešām klājām n-tajās kārtās.

Process ir tāds, ka krāsu iepilina aplikatorā, kas pievienots, tajā saspiež matu šķipsnu un tad izvelk cauri matiem. Tā kā iepilināt tur var maz, tad process ir ilgs. Ja vēlās iekrāsot vienu šķipsnu, tad vēl varētu būt ok, bet tā kā mēs krāsojām vairākas, turklāt sākumā nevarēja krāsu redzēt, tad process bija laikietilpīgs. Es, iespējams, vēlētos vēl kādreiz pamēģināt zilu krāsu. Liekas, ka to manos matos varētu labāk redzēt. Vai arī violetu. Pašai ļoti patīk tā tirkīza krāsa, bet to, manuprāt, nevarētu pamanīt manos matos.”

Terēze

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

“Manas matu krāsas bija melnā un sarkanā krāsā. Tās klājās viegli, ietonēt matus un veidot frizūru mājas apstākļos nesagādāja nekādas grūtības. Par laimi krāsa pēc nožūšanas nesmērēja ne apģērbu, ne rokas. Manuprāt, HairCalk matu krāsa ir ideāls veids kā izmēģināt ko jaunu, sagatavoties ballītei vai vienkārši piešķirt ikdienas izskatam ko jaunu un inčīgu. Bet jārēķinās, ka krāsa pilnībā neizmazgājas pēc solītajām 2 mazgāšanas reizēm. Nedaudz sarkanas šķipsnas man ir palikušas arī pēc ceturtās mazgāšanas reizes.”

Elizabete un mamma Zane

otra-diena-aste-2 otra-diena

“Krāsošana tiešām ir viegla, krāsa nožūst dažās sekundēs un ir noturīga. No rīta pārbaudījam spilvenu – traipu nav :) Arī apģērbu nesmērē.

Elizabetei krāsojām šķipsnas, bet šķiet, ka tūbiņā krāsa pietiktu, lai vidēja garuma matus nokrāsotu visus pilnībā. Pozitīvi, ka krāsai nav nekadas izteiktas smakas. Krāsojot šķipsnas ar brūno krāsu, izskatās tieši tāpat, ja būtu krāsots ar ilgnoturīgo krāsu. Pēc pirmās mazgāšanas tonis ir saglabājies, bet jau blāvāks.

Pamācībā gan teikt, ka bērniem šī krāsa nav ieteicama, līdz ar to ar krāsošanu neaizrausimies, bet pāris reizes gadā uz kādiem īpašiem pasākumiem varētu izmēģināt vēlreiz.

Kopumā mums šis produkts patika, un arī tētis neiebilda pret mūsu mazo eksperimentu :)”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.