Bruņinieku iela 75d, Rīga
Pirmdiena - Svētdiena: 10:00 - 20:00

Meklējam meitenes Blur krēma testēšanai

Dalies ar šo bloga rakstu!

Pēc BB un CC krēmu revolūcijas, kas izmainīja mūsu domāšanu par maskējošiem krēmiem uz visiem laikiem, uz grima skatuves ir parādījies jauns produkts – Nude Magique Blur krēms, ko ir radījis līderis kosmētikas pasaulē L’Oréal Paris. Tā galvenais ierocis ir cīņa ar perfektas ādas ienaidniecēm – porām.

Meklējam skaistuma liecinieces

Mēs meklējam 5 foršas meitenes, kuras vēlētos šo krēmu notestēt uz savas ādas. Sūti savu pieteikumu uz iveta@mia.lv līdz 20. aprīlim, pievienojot savu fotogrāfiju, kurā redzama Tava seja, vecumu un vienā teikumā apraksti, kāda ir Tava sejas āda.

Screen Shot 2014-04-14 at 09.32.26

Kā strādā Blur krēms

Produkta pamatā ir tehnoloģija “koriģējošie filleri”, kas, nokļūstot uz ādas virsmas, aizklāj poru kanālu atveres, atstaro gaismu un veic minimālas korekcijas ādas struktūrā. Rezultātā āda izlīdzinās, kļūst samtaini maiga un pazūd visas tās sīkās nepilnības, kas liek Tev uztraukties ik dienu.

Screen Shot 2014-04-14 at 09.39.22

Kāpēc Blur krēms būtu jālieto arī Tev

Sejas āda ir kā spogulis, kas ataino mūsu veselības stāvokli, noskaņojumu un to, cik labi par sevi rūpējamies. Esam atklājušas krēmus pret grumbām, ādas mirdzumam, protam nomaskēt lokus un citas nepilnības. Ir pienācis laiks no savas sejas ādas izdzēst arī poras!

1066063

​Notestē bezmaksas

Apmeklē L’Oréal Paris mājaslapu un pasūti bezmaksas paraudziņu, lai izmēģinātu Blur krēmu pirms dodies uz veikalu to iegādāties.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.