Medicīniski ārstnieciskā sega  sastāv no vairākiem speciāliem slāņiem, kuri savā starpā ir savienoti ar īpašu metodi. Segas materiāla pamatā ir metalizēta plēve, kas nodrošina paša cilvēka elektromagnētisko viļņu atstarošanu un aizsargā no ārējās vides starojumiem. Izmantojot šo segu organismā tiek iedarbināti pašatjaunošanās procesi.
To lieto vispārējai organisma stiprināšanai. Tā ļauj dabiskā veidā atbrīvoties no stresa un mazināt hroniskas sāpes, atjauno šūnas, vitalitāti un rada patīkamu labsajūtu, kā arī novērš miega traucējumus.

Pēc darba dienas bieži cilvēks jūtas noguris, nomākts vai sasprindzis. Pietiek ar 30-40 minūtēm ārstnieciskajā segā, lai atgūtos, relaksētos un mājās pie ģimenes atgrieztos labā noskaņojumā, atpūties!

Tiem, kuriem darbs ir dienas otrajā pusē vai vakarā, segā var pagulēt pirms darba un doties uz to ar jaunu enerģijas pieplūdumu.

Pēc gulēšanas segā ne tikai uzlabojas garastāvoklis un pašsajūta, bet vakaros vieglāk var aizmigt, var atbrīvoties no stresa un depresijas. Ilgstoši lietojot segu uzlabojas kopējā organisma veselība, var atbrīvoties no dažādām kaitēm.

Palutini sevi un savus tuviniekus ar labām sajūtām un garastāvokli, izmanto iespēju un pamēģini procedūru ar 30% atlaidi Rīgas pievārtē Scenar kabinetā Ķekavā! Cena ar atlaidi tikai 7.00 EUR.

Vairāk informācijas un pieteikšanās pie SCENAR terapeites Sandras, t. 29632984

Bet papildus iespējas un citus SCENAR terapijas veidus  vari iepazīt scenarkekava.lv mājas lapā.