Skaisti mati ir mūsu rota, veselības indikators un psiholoģiskais stāvoklis. Ja ikdienā cilvēkam izkrīt vidēji 50 – 100 mati, tas ir normāli! Bet, ja novēro jau pastiprinātu matu izkrišanu, ko var diagnosticēt kā alopēciju, tad ir iemesls meklēt un novērst cēloni un veidu, kā cīnīties ar sekām. Matu izkrišanas iemesls var būt kādas organisma saslimšanas simptoms, stress vai ģenētika. Ja novērojat pārmērīgu matu izkrišanu, vai arī mati jebkurā vecumā kļūst plānāki vai atkāpjas, un šī problēma ilgst vairāk par 3 mēnešiem, mati izkrīt vai aplūzt laukumos, niez, iekaist utml., jāsāk celt trauksme.

Matu izkrišanas ārstēšana ar jaunās paaudzes mezoterapijas produktiem

Ļoti populāras un efektīvas šodien ir mezoprocedūras – galvas ādā tiek ievadīts mezokokteilis – aktīvās vielas, kas spēj stimulēt mata stiebra augšanu, tādējādi tiek pabarotas matu saknītes, kas atrodas 2- 4 mm dziļumā. Tas ir pierādīts optimālais dziļums, kur ievadāmajam preparātam ir vislielākais efekts matu augšanas, kvalitātes uzlabojumam.

 APRILINE HairLine (Šveice) – Stiprinošs komplekss matu augšanai. Mezoterapijas kokteilis ar hialoronskābi, aminoskābēm, peptīdiem un vitamīniem matu folikulu stimulēšanai un agrīnas nosirmošanas novēršanai.

*Stabilizēta formula nodrošina ilglaicīgu efektu;
*Patentēta tehnoloģija nodrošina uzlabotu aktīvu sastāvdaļu piegādi;
*Augsti biosavienojamie mikroelementi atbilst ādas fizioloģijai (satur tripeptīdu)

Īpaši izstrādāts, lai novērstu matu un galvas ādas problēmas: visu veidu alopēcijas, priekšlaicīga matu nosirmošana, matu izkrišana. Uzlabo matu struktūru arī pēc agresīvām matu procedūrām vai krāsošanas.

STIMULĒ MATU AUGŠANU
Vara tripeptīda-1, Palmitoyl Pentapeptīda-4 peptīdu kombinācija stimulē asinsriti dermā, aktivizējot esošu un veicinot jaunu matu folikulu veidošanos.

NOVĒRŠ MATU IZKRIŠANU UN NOSIRMOŠANU
Cinks un biotīns regulē tauku dziedzeru darbību, palēlina matu folikulu novecošanos un novērš priekšlaicīgu nosirmošanu.

STIPRINA MATU STUMBRU
Glutamīna, glicīna, lizīna, cisteīna, arginīna aminoskābju kombinācija uzlabo matu kvalitāti, papildinot galvenās struktūru sastāvdaļas, nodrošinot spēcīgu antioksidantu efektu. Arginīns atvieglo slāpekļa oksīda (NO) ražošanu, kas uzlabo matu folikulu barības vielu piegādi, sīpola barošanu, matu stumbra pārstrukturēšanu un vispārēju matu vitalitāti.

MITRINA UN BARO
hialuronskābe, kā ūdeni piesaistošs polimērs, dziļi mitrina matu šķiedras, kā arī galvas ādas dziļos slāņus.

Rekomendētais kurss:  6 procedūras, 1 x 2 nedēļās

Uzturošās procedūras: 1 procedūra reizi 1-1,5 mēnešos

Procedūrai nav speciāli jāgatavojas, pirms tās nav ieteicams dzert aspirīnu vai kafiju

Pieteikšanās procedūrai, rakstot info@mia.lv