Bruņinieku iela 75d, Rīga
Pirmdiena - Svētdiena: 10:00 - 20:00

Laime, kur tu esi?

Dalies ar šo bloga rakstu!

Patiesībā bieži vien  būt vai nebūt laimīgam, ir mūsu izvēle. Diemžēl mēs sarežģījam savas dzīves tā, ka pat neatpazīstam laimi, kad tā stāv mūsu acu priekšā. Esam apkopojušas 10 lietas, no kā ir vērts atbrīvoties un iemainīt tās pret laimi.

Beautiful woman enjoying in a sunny autumn day.

1. Pārstāj uztraukties, ko citi par tevi domās

Tā ir lieka enerģijas tērēšana, jo mēs nevaram izpatikt visiem. Skarbi, bet fakts.

2. Pārstāj censties visiem izpatikt

Kā jau noskaidrojām, tas vienkārši nav iespējams, jo kādam patiks māte, kādam meita, bet kādam kleita. Vienkārši esi sava labākā versija, kāda vari būt un tu dabiski pievilksi cilvēkus, kuriem ir jābūt tev tuvumā.

3. Beidz tenkot

Pirmkārt, vari būt droša, ka tie, kas kopā ar tevi tenko, baumo arī par tevi pašu. Otrkārt, ticēt baumām ir naivi. Un treškārt, tas var tevi nostādīt nevienā vien neērtā situācijā.

4. Beidz raizēties par visu

Domām ir spēks, un tam, kam visvairāk velti savas domas, tiek veltīta arī vairāk enerģija. Raizējoties par kaut ko, tu neviļus tieši to vari piesaistīt savai dzīvei. Iemācies uztvert visu vieglāk un paļauties uz veiksmi.

5. Atbrīvojies no nedrošas sajūtas

Tā kā tu uztversi pati sevi, tevi uztvers arī apkārtējie. Atceries, ka mēs visi esam cilvēki un nav jābaidās, piemēram, uzrunāt kādu augstākā amatā. Turklāt ar drosmi var panākt daudz vairāk.

6. Neuztver visu personiski

Pasaule negriežas ap tevi, lielākoties cilvēku reakcija vai kāds nepatīkams izteikums nemaz nav saistīts ar tevi personiski, tāpēc vienkārši neņem galvā.

7. Palaid vaļā pagātni

Protams, katra pieredze tev ir kaut ko iemācījusi un padarījusi tevi tādu, kāda esi šodien. Bet neturies pie pagātnes kā pie kaut kā svēta, mācies no savām kļūdām, bet dzīvot tagad.

8. Netērē naudu lietām, kas tev nav vajadzīgas

Mēs pārāk daudz laika pavadām tērējot naudu un piepildot māju ar dažādām lietām, ka īstajai dzīvei vairs neatliek vietas.

9. Atbrīvojies no dusmām

Tās ne tikai bojā tavu garastāvokli, bet arī veselību. Mācies piedot un aizmirst.

10. Pārstāj visu kontrolēt

Pieņem jaunumus un pārmaiņas, padarot savu dzīvi impulsīvāku un aizraujošāku.

Andra Ābrāma

Bildes avots: http://fllmag.com/

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.