Bruņinieku iela 75d, Rīga
Pirmdiena - Svētdiena: 10:00 - 20:00

Lai arī Tavā garderobē uzplaukst ziedu motīvi

Dalies ar šo bloga rakstu!

Izvēloties apģērbu ar ziedu apdrukām, Tu nekad neizskatīties “kā izgājusi no modes”, jo ziedošais stils ir aktuāls jau neskaitāmus gadus. Mainās tikai kombinēšanas noteikumi, faktūras un apģērbu fasoni. Lūk, pieci ziedu trendi apģērbā.

Sievišķīgie ziedi

Sievišķīgie ziedi apvienojas ar otru ne mazāk aktuālu trendu – pasteļtoņi. Šīs kombinācijas galvenais uzdevums ir piešķirt sievietei vieglu, gaisīgu, nevainīgu un absolūti sievišķīgu izskatu. Visbiežāk šīs apdrukas sastopamas uz tikpat gaisīgiem un caurspīdīgiem audumiem.

Košie ziedi

Košās krāsas ir it īpaši aktuālas pavasara / vasaras sezonā. Jo košāk un spilgtāk, jo labāk. Visbiežāk šis trends apvieno divu toņu kombinācijas vai pilnīgu raibumu, un paši ziedi ir samērā lieli.

Ziedi kopā ar cita veida apdrukām

Ziedu motīvu var kombinēt ar jebkuru citu apdruku – līnijām, rūtiņām, pumpiņām u.c. Kopumā tas izskatās strīdīgi, bet modē ir viss nepareizais.

Ziedi no galvas līdz kājām

Jā, tas nozīmē, ka Tu vari nevis izvēlēties vienu apģērba gabalu ar ziedu motīvu, bet pilnīgi visus. Iespējas ir dažādas – vari kombinēt viscaur viena veida motīvu vai arī pilnīgi dažādus.

Tumšie ziedi

Blakus košajām un maigajām krāsām, modē ir arī tumšas ziedu apdrukas. Šī ir iespēja izvēlēties ziedu motīvus pat tad, ja romantiskais un sievišķīgais stils nav Tavs.

Foto avots: http://pinterest.com
Titulbilde: http://500px.com/photo/57380844

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.