Bruņinieku iela 75d, Rīga
Pirmdiena - Svētdiena: 10:00 - 20:00

Kas slēpjas tavā sejas krēmā?

Dalies ar šo bloga rakstu!

Jebkurš kosmētikas līdzeklis ir emulsija, kurā ar emulgatora palīdzību ir savienotas dažādas vides. Padomju laikos visi krēmi bija uz eļļas bāzes. Tos veidoja ar emulgatoru, kas šķīdina ūdeni eļļā un ir pietiekami neitrāls un ādai draudzīgs. Tomēr šie krēmi bija ļoti trekni un sievietēm nepatika. Lai piedāvātu kosmētiku, kas viegli un ātri iesūcas ādā, tika radīta emulsija uz ūdens bāzes, kurā šķīdināja nelielu daudzumu eļļas. Lai šādu emulsiju varētu saturēt kopā, bija nepieciešams cits, krietni intensīvāks emulgators. Līdz ar to kosmētikā sāka izmantot emulgatoru, kas ļoti labi šķīdina taukus. (Tādu pašu emulgatoru izmanto arī dažādos ķīmiskajos mazgāšanas līdzekļos.) Tika radīts krēms, kuru varēja viegli uzklāt, un tas ļoti ātri iesūcās ādā. Sievietes bija priecīgas, bet ilgtermiņā izrādījās, ka šāds krēms ādā rada disbalansu. Šis emulgators ir kairinošs un, iesūcoties ādā, tas izskalo aizsarglipīdus, rada sfēras un caurumus, caur kuriem āda dehidrējas un kļūst jutīga. To, ka krēmā ir izmantots kaitīgais emulgators, var pazīt pēc tā ātrās uzsūkšanās spējas un zemās cenas.

kozmetika-ivis.bg_-1024x1015

Tad kā izvēlēties kosmētiku, lai nenodarītu sev pāri?

Estētiskās medicīnas un lāzerkosmetoloģijas klīnikas “Panacea Pro  kosmetologi ne vienu reizi vien ir novērojuši, ka dažreiz ir labāk, ja cilvēks ādu nekopj nemaz, nekā dara to nepareizi. Tieši tādēļ, izvēloties ikdienas lietošanas kosmētiku, vispirms ir jāzina, kas jūsu ādai ir nepieciešams. Reti kuram cilvēkam ir tik laba ģenētika, ka āda spēj palikt vesela kairinošu apstākļu ietekmē. Tomēr pilnīgi visiem cilvēkiem āda ir pietiekami spējīga un gudra, lai pati tiktu ar sevi galā apstākļos, kuros viņai ļauj darīt savu darbu.

Panacea Pro” speciālisti ir pieredzējuši, ka cilvēki ādas jutīgumu uzskata par savu ādas tipu un mokās ar to visu savu mūžu. Tomēr jutīgums, mūžīgais apsārtums, pārlieku liels sausums vai taukošanās, kuras rezultātā metas pumpas, ir tikai sekas.

Tā vietā, lai ieguldītu kaudzi naudas dažādos līdzekļos un lauzītu galvu, ko darīt tālāk, mēs iesakām apmeklēt speciālistu. Tā būs ātrāk un krietni lētāk.

Bildes avots: http://xn--80ajffhdlo3b.net/

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.