Bruņinieku iela 75d, Rīga
Pirmdiena - Svētdiena: 10:00 - 20:00

Kas ir šī stilīgā kundzīte?

Dalies ar šo bloga rakstu!

Airisa Apfela (Iris Apfel) ir dzimusi tālajos 20-tajos gados, un ir amerikāņu uzņēmēja, interjera dizainere. Viņas ievērojamākais darbs noteikti ir Baltais nams, kurā viņa strādājusi 5 Amerikas prezidentu vadībā.

1. Modē esi Tu pati

Airisa par savu ģērbšanās stilu ir teikusi, ka viņa to pielāgo sev – savai būtībai un nevis otrādi – ģērbjas tā, lai kādam izpatiktu. Būtiski nav tas, vai Tev mugurā ir apģērbs pēc jaunākajām modes tendencēm, bet gan, vai Tu tajā jūties ērti, vai tas izpauž Tavu iekšējo būtību.

2. Dāma visas dzīves garumā

Neskatoties uz cienījamo vecumu (92 gadi), Airisa turpina pucēties, un dara to īpaši drosmīgā veidā. Protams, tas nenozīmē, ka jāsāk nēsāt savai figūrai, statusam un vecumam neatbilstošs apģērbs. Tas nozīmē, ka nevajag ierobežot savu izvēli tikai ar to, ko Tev pienāktos vilkt mugurā. Esi radoša, drosmīga un izmēģini visu to, ko pati vēlies.

3. Izkrāso savu dzīvi

Airisas apģērba izvēli var nosaukt par ļoti koši. Viņa zina, ka dzīve ir pārāk īsa, lai nēsātu garlaicīgu apģērbu. Arī Tu droši atstāj veikalā kārtējās zilās džinsas, pelēko jaciņu un melno kurpju pāri.

4. Dzīvo ar baudu

Vecums pilnīgi noteikti nav attaisnojums, lai izskatītos slikti. Arī ne laika trūkums, daudzie pienākumi, grūtā dzīve u.tml. Sievietei ir par sevi jārūpējas, jābūt formā, jāpucējas un jālutina sevi.

5. Tici mūžīgai mīlestībai

Airisai arī 92 gadu vecumā pie sāniem ir vīrietis. Esmu redzējusi sievietes, kuras sevi noraksta jau pēc 50. Mīļās, dzīve ir jābauda jebkurā vecumā – nav tāda brīža, kad Tu esi jau par vecu! Starpcitu, Airisa ar savu vīru ir precējusies jau 66 gadus.

Foto avots: http://pinterest.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.