Bruņinieku iela 75d, Rīga
Pirmdiena - Svētdiena: 10:00 - 20:00

Kā likt vēlmēm piepildīties Ziemas Saulgriežos

Dalies ar šo bloga rakstu!

21 decembrī ir Ziemas Saulgrieži – tas ir maģisks laiks, kad pateicoties īpašam planētu stāvoklim, viss, ko vēlēsies, iegūs spēku piepildīties. Astrologs Kristaps Baņķis iesaka nogaidīt līdz plkst. 20:28, kad iestāsies astroloģiski harmoniskāks laiks. Tātad, kā Tev jārīkojas? Sagaidi maģiskā laika sākšanos un sarīko sev vai kopā ar ģimeni klusus svētkus mājās. Sagatavo visiem papīru, aploksni un pildspalvu. Rosini visus un arī sevi pašu uz pārdomām un izdomājat, ko Jūs vēlaties iegūt un sasniegt nākamā gada laikā. Savas domas pierakstiet uz papīra un apakšā parakstaties. Papīru salokiet, lieciet iekšā aploksnē un līmējiet ciet. Aploksnes paglabā līdz nākamajam gadam, kad atkal Ziemas Saulgriežos sarīkojiet ģimenes svētkus, izlasiet iepriekšējā gada vēlmes un sarakstiet jaunās. Vēstuli var rakstīt arī vienu kopēju, kurā atspoguļojas kopējās ģimenes vēlmes, zem kurām arī visi parakstās. Šādas vēlmes iegūst dubultspēku. Pēc vēlmju vēstuļu rakstīšanas ieturiet maltīti un pārrunājiet sīkāk, kāds tad varētu izvērsties Jaunais gads, kādi lēmumi ir jāpieņem un ko jaunu varētu uzsākt.

Protams, protams, kādai tas var šķist muļķīgi. Un pat tad, ja maģija neeksistē, šī ir lieliska iespēja apsēsties un pašai priekš sevis noformulēt, ko tad īsti no dzīves vēlies iegūt. Arī bez visas maģijas domas mēdz materializēties un piepildīties tās vēlmes, kuras esi izteikusi.

Screen Shot 2013-12-19 at 13.46.21

Astrologs Kristaps Baņķis iesaka: “Par mīlu, naudu un veiksmes maģijas rituāliem atbildīgā planēta Venera, pirms mest debesu cilpas, tieši šajā vakarā sakoncentrējusi visu savu spēku. Visa planētas enerģētika ir kā “savilkta dūrē”, sniedzot atbalstu pārdomātiem un ļoti svarīgiem soļiem. Piemēram, ieteicams veikt virkni maģisko rituālu – laimes liešanu, talismanu izgatavošanu un uzstādīšanu, rotu uzlikšanu, īpašu apģērbu uzvilkšanu, apdāvināšanu, uguns rituālu un mīlas tēmu jebkāda veida aktualizēšanu.Viens no rituāliem, ko patiesi silti ieteiktu, būtu naudas maka iekārtošana un latvisko eiro monētu ievietošana tajā! Tas var atnest lielāku finanšu veiksmi visam nākamajam gadam. Un, protams, pirts apmeklējums, kas šajā vakarā ir īpaši svētīgs un veselīgs rituāls miesas un gara vienotībai. Šāds rituāliem un īpašām domām atvēlams laimības brīdis gan ir īss – nepilnas trīsarpus stundas. Jau plkst. 23:53 Venera met cilpu, nonākot retrogrādā, jeb no Zemes raugoties, atpakaļejošā kustībā.”

Kā norāda astrologs, Veneras cilpa ilgs līdz pat 31. janvārim, bet tā ietekmi daudzi jutīs līdz pat 4. martam. Astrologs šo periodu tēlaini nosaucis par „mīlestības pinekļiem”, dēļ problēmu veicināšanas mīlas lietās. Šajā laikā taupīts tikšot pat uz mīlestības rēķina, intīmajās attiecībās būšot novērojams vēsums un savstarpēja nesaprašanās. Tas esot sarežģīts laiks laulības slēgšanai, jaunu attiecību veidošanai un randiņiem.

„Ja gribi iziet sauss no ūdens, jāpiestrādā pie emociju savaldīšanas un jārod harmonija tur, kur tās šķiet, ka nav. Jāsaprot, ka mīlas dzīve stāv krustcelēs un, jo vairāk pats palīdzi partnerim saprast savas vēlmes, jo skaidrākizsakies, jo mierīgāka kļūs mīlas dzīve. Jāņem vērā, ka pēc strīda būs grūti izlīgt dēļ principiālas nevēlēšanās piekāpties. Piekāpšanos partneri uzskatīs kā savu pozīciju zaudēšanu. Tāpēc nevajadzētu problemātisku situāciju novest līdz “vārīšanās punktam”. Tāds ir šā laika gars,” paskaidro astrologs.

Vairāk par Venēras ietekmi šai periodā lasi astrologi.lv

Titulbildes avots: http://500px.com/photo/40305822

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.