Bruņinieku iela 75d, Rīga
Pirmdiena - Svētdiena: 10:00 - 20:00

Kā kļūt par savu labāko draudzeni?

Dalies ar šo bloga rakstu!

Mēs esam labas draudzenes visiem citiem, tikai ne sev. Taču, ja tu spēj būt labs citiem, tu tāds vari būt arī pret sevi. Patiesībā, nevis vari, bet vajag! Nav nozīmes, cik tev ir gadu, tu joprojām vari kļūt pat savu labāko draudzeni.  Ja esi gatava jaukākām, mīlošākām un saprotošākām attiecībām ar sevi, lūk, 4 lietas, ar ko sākt!

IMG_1115

Saki sev komplimentus (skaļi)

Tu draugiem saki komplimentus par viņu izskatu, garšīgu ēdienu, labi izvēlētu dāvanu? Tev to vajadzētu teikt arī sev pašai. Katru dienu skaļi pasaki sev vismaz vienu labu komplimentu par skaistu frizūru, labi nostrādātu dienu, treniņu vai jebko citu.

Palutini sevi

Varam saderēt, ka tu, domājot par saviem draugiem, nereti iepriecini viņu ar kādu nieciņu, kas atgādinājis tieši par viņiem. Negaidi, kad kāds cits tevi palutinās, bet dari to pati – aizej uz masāžu, nopērc veselu kaudzi saldumu vai jaunas kurpes un priecājies par dzīvi.

IMG_1114

Rūpējies par sevi

Runājot ar draugiem par ikdienišķām lietām, nereti viens otram iesakāt veidus, kā atrisināt dažādas situācijas, piemēram, kāds iesaka labu servisu tavai mašīnai, kurai jau mēnesi kauc bremzes. Tas tāpēc, ka jūs uztraucaties viens par otra drošību. Vadi šādas sarunas arī pati ar sevi un izveido sarakstu ar lietām, kas beidzot jāpaveic, lai parūpētos par savu dzīvi bez uztraukumiem.

Cīnies ar sliktajiem ieradumiem un izrādi sev mīlestību

Nākamreiz, kad vēlēsies izlaist kārtējo treniņu vai jau stiepsies pēc ceturtās vīna glāzes, dari, kā labam draugam pienākas, un aizrādi sev, ja nepieciešams. Ne velti saka, ka tavs ķermenis ir tavs templis, tāpēc izrādi tam cieņu un mīlestību, darot visu pēc labākās sirdsapziņas.

IMG_1128

 Tava mīlestība un atbalsts nav domāta tikai pasaulei tev apkārt, bet arī pasaulei, kas dzīvo tevī!

 Andra Abrāma

Foto: Lāsma Rāviņa – Linde

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.