Bruņinieku iela 75d, Rīga
Pirmdiena - Svētdiena: 10:00 - 20:00

Jauna tendence kafijotājiem – kafija kapsulās

Dalies ar šo bloga rakstu!

Kapsulu sistēma

Katru rītu vairāk nekā 70% pasaules iedzīvotāju sāk ar tasi kafijas, tāpēc gluži dabiski, ka nemitīgi tiek meklētas jaunas, uzlabotas garšas un kafijas veidi. Pēdējā laika tendence nr. 1 ir kafijas kapsulu sistēma.

Kapsulu kafijas sistēma ļauj dabīgu pupiņu kafiju vai tējas maisījumu ievietot kapsulā. Tas nodrošina to, ka dzēriens vienmēr tiks pagatavots pareizā proporcijā, saglabājot garšu, aromātu un ievērojot visas tradīcijas.

Kafija kapsulās tiek pagatavota īpašos automātos, kur caur kapsulu tiek izvadīts karsts ūdens ar lielu spiedienu un kapsulas konstrukcija ļauj ūdenim sasniegt katru kafijas graudiņu, pagatavojot lielisku kafiju vai kādu citu dzērienu.

_DSC0957

Kafijas kapsulu priekšrocības:

– Viegla, ātra un ērta pagatavošana – kapsulas ir gatavas lietošanai un tās atliek tikai ielikt automātā un nospiest pogu.
– Vienmēr pareizi pagatavots dzēriens – pareiza deva, pareizs aromāts un garša.
– Droša uzglabāšana – hermētiski noslēgtā kapsula saglabā maisījuma aromātu un garšu.

Kāpēc mainīt ieradumus?

Jāatzīst, ka viens no ierastākajiem kafijas pagatavošanas veidiem ir pagatavot to uzreiz krūzītē, taču izrādās, ka šāda veida kafijas dzeršanai ir negatīva ietekme. Kafijas, ka aplieta ar karstu ūdeni turpat krūzītē var izraisīt holesterīna līmeņa paaugstināšanos, kas izraisa sirds un asinsvadu slimību risku, jo kafija ir nefiltrēta un biezumi, kas satur daudz taukvielu nonāk kontaktā ar dzērienu un nosēžas uz asinsvadu sieniņām. Taču kafijas automātā gatavota kafija ir filtrēta un holesterīna līmeņa paaugstināšanās nedraud.

Vai kapsulās ir dabīga kafija?

Ir dzirdētas šaubas par to, ka kafijas kapsulās ir dabīga kafija un, ka kapsulas patiesībā ir pildītas ar kafijas koncentrātu, aromatizētājiem, taču tas ir muļķības. Kapsulās tiešām ir dabīga, malta kafija. Godprātīgi kapsulu ražotāji rūpējās par to, Lai tiktu ražota un klientam piegādāta kvalitatīva prece. Turklāt, ja nav  pārliecības par kapsulas saturu, lūdziet kafijas kapsulu tirgotājam kapsulu atvērt. Ekafija.lv neliedz saviem klientiem šādu opciju, kā arī vienmēr saviem klientiem piedāvā nogaršot kādu no kafijām.

01cb4328aef803d9a58117cc8aa7bbac

Šobrīd Ekafija.lv produktu klāstā ir Caffitaly System kafijas kapsulu automāti, Septiņu dažāda stipruma un veida espresso, bezkofeīna un tā dēvētās „americano” kafijas kapsulas. Caffitaly System ir arī Chicco D’Oro, Lofbergs, Julius Meinl, Dallmayr kapsulu ražotājs. Tāpat Ekafija.lv piedāvā arī tējas un citu karsto dzērienu kapsulas – dabīga melnā Kenijas tēja, melnās citronu, kā arī kumelīšu tējas dzēriens, kakao, kafijas dzēriens ar žeņšeņu un dabīgi grauzdētu miežu dzēriens. Protams, neiztikt bez dažādiem kafijotāju aksesuāriem – espresso kafijas tasīšu komplektiem, kapsulu uzglabāšanas statīviem un prezentācijas kastītēm, bet kopš jūlija sākuma Ekafija.lv produktu klāstu papildina Lofbergs kafijas kapsulas.

caffitaly_capsule_holder

Izmēģini!

Interesanti, ka kafijas automātu var iegūt arī uz izmēģinājuma laiku vai arī iegūt to lietošanā bez maksas, ja vien kafijas krājumus regulāri papildina Ekafija.lv. Lielisks veids, kā izmēģināt šo jaunumu.

Vairāk par Ekafija.lv piedāvājumu uzzini www.ekafija.lv

Seko jaunumiem sociālo tīklu lapās:
Facebook – www.facebook.com/Ekafija
Draugiem.lv – www.draugiem.lv/ekafija
Instagram – www.instagram.com/ekafija/

Twitter – https://twitter.com/Ekafija

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.