Bruņinieku iela 75d, Rīga
Pirmdiena - Svētdiena: 10:00 - 20:00

Izvēlies būt oriģināla izlaidumā ar Amber Sisters design

Dalies ar šo bloga rakstu!

Amber Sisters design rotas un aksesuāri no kaklasaitēm ir oriģināli un neatkārtojami, jo katrs krāsu salikums veidots tikai vienā eksemplārā. Šajā sezonā radīti jauni zieda kaklasaites mezgli, kurus var nēsāt kā apkaklīti, stīpiņu vai brošu. Savukārt prezentēt jauno skolu izlaudumu aksesuāru kolekciju izraudījāmies skolotāju un skolnieci – mākslinieces, fotosesijas modeles – Agitu un Ievu Zālītes, kuras strādā un mācās Siguldas mūzikas un mākslas skolā Baltais flīģelis.

Izlaidumu laika tematiku un noskaņu fotogrāfijā atainoja talantīgais fotogrāfs Uģis Nagliņš (fotostudija Unfoto).  Daļa fotogrāfiju tikai uzņemta mākslas kabinetā, izmantojot tur atrodošos rekvizītus. Stiliste Inese Stepko šajā izlaidumu sezonā ieteica stilu oriģinālā klasika, kurā izmantoti lietišķi gan vīriešu gan sieviešu apģērba elementi, tos neparasti kombinējot. Atšķirīgie Amber Sisters design kaklasaišu mezgli izceļ šī apģērba un nēsātāja personības individualitāti. Vieta: Siguldas mūzikas un mākslas skola Baltais flīģelis.

Amber Sisters design māsas Elza Vanuška un Vineta Veismane rada rotas un aksesuārus netālajā Inčukalnā, bet izglītību ieguvušas Siguldā, tai skaitā Siguldas mūzikas skolā.

Iegādāties Amber Sisters design aksesuārus var www.ambersisters.com, tirdziņā Egle, Vecrīgā un maijā t/c Alfa pie informācijas centra.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.