Bruņinieku iela 75d, Rīga
Pirmdiena - Svētdiena: 10:00 - 20:00

Izplatītākās stila kļūdas

Dalies ar šo bloga rakstu!

stils

Veidojot savu garderobi, jāņem vērā tik daudz faktoru – dzīvesveids, darbs, ķermeņa aprises, krāsas, izmērs utt. Tik viegli apjukt un beigās nopirkt n-to melno džemperīti un džinsas – klasika. Pāris pieturas punkti, kas palīdzēs izvairīties no dažādām stila kļūdām, bet ļaus tavā garderobē ienest ko jaunu un svaigu.

1.    Apģērbs, kas neatbilst tavam dzīvesveidam. Respektīvi, ja tavā garderobē būs desmitiem augstpapēdenes un šikas kleitiņas, bet nevienas kapučjakas un citu ērtāku apģērbu, bet tu savā ikdienā esi tik aktīva kā uzvilkts vilciņš, tad, skaidrs, ka tev vienmēr liksies, ka nav, ko vilkt.

2.    Nepareizā izmēra apģērbs. Apģērbs, kas ir par mazu ir viena liela stila katastrofa, un to nedrīkst pieļaut, pat tad, ja tas skaistais krekliņš izpārdošanā bija par supercenu, bet palicis pēdējais. Taisnības labad jāsaka, ka over sized drēbes gan šobrīd ir modē, bet arī ar to nevajadzētu pārcensties – ja tev ir over sized džemperis, tad apakšiņai vajadzētu derēt kā uzlietai un otrādi.

3.    Apģērbs, kas neatbilst tavam vecumam. Kundzīte, kas 40 gados ģērbjas kā padsmitniece un otrādi parasti nav sevišķi pievilcīgi. Kaut arī ir teiciens, ka mēs esam tik veci, cik jūtamies, pie apģērba atbilstības saviem reālajiem gadiem vajadzētu piedomāt.

4.    Pārāk daudz aksesuāru. Skaidrs, ka masīvi auskari ar vēl masīvāku kaklarotu un aproci izskatīsies pārspīlēti, tāpēc šādus komplektus mēģini sakombinēt ar citām, smalkākām rotām.

5.    Pārāk daudz rakstu un krāsu. Rūtiņas kopā ar svītriņām, puķēm un vēl kādu dzīvnieku printu liks izskatīties pārāk raibi. Kombinē ne vairāk kā divus rakstus, bet nekad nenošausi greizi ar vienkrāsainām detaļām, bet krāsas – ne vairāk kā trīs, turklāt vienai jābūt neitrālai.

6.    Vienveidība. Pēc visiem stila kanoniem paredzēts, ka vienai augšiņai jābūt divām apakšiņu kombinācijām, trīs jau būs par daudz un tava garderobe izskatīsies vienveidīga un garlaicīga.

7.    Nepateicīgs apģērbs tavam augumam. Ja esi apaļīgāka, izvairies no pilnīgi apspīlēta apģērba, bet neierocies arī „maisos,” ja esi slaida, nevelc bezformīgus apģērbus utt. Ar piemērotākajiem apģērba fasoniem katrai formai ir pilns internets, atliek tikai atrast savējo.

8.    Veļa. Pirmkārt, veļai nav jārēgojas no apģērba, otrkārt nevelc melnu veļu zem balta apģērba un neizliec visu apskatei savas biksītes, kolīdz pielieksies.

 Jaunu riteni neesam izgudrojušas, taču šādas kļūdas redzamas katru dienu, tāpēc neliels atgādinājums par tipiskākajām kļūdām nenāk par ļaunu!

 Andra Ābrāma

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.