Bruņinieku iela 75d, Rīga
Pirmdiena - Svētdiena: 10:00 - 20:00

Izaicini savu slaidumu SPA salonā

Dalies ar šo bloga rakstu!

SPA salonā var nošaut divus zaķus uzreiz – piemeklēt savam ķermenim atbilstošākās procedūras un ļaut veldzēties ne tikai savam ķermenim, bet arī garam.
Vairāk par SPA procedūrām stāsta “Opera Hotel & SPA” SPA salona vadītāja Jurita Snepsta:

“Ja esat nolēmušas atbrīvoties no liekā svara sporta zālē un sakārtot savu iekšējo pasauli, apmeklējot jogu un citas nodarbības, ar to ne vienmēr ir pietiekoši.  Ķermenis tievēšanas laikā tiek pakļauts stingram režīmam un tas arī ir jāatalgo par ieguldītajām pūlēm un pretimnākšanu. Uzdāviniet sev apmeklējumu uz SPA, lai ne tikai relaksētos un palutinātu sevi, bet arī  padziļinātu iegūtā slaiduma efektu. SPA būtība ir labsajūtas un miera radīšana, bet nevar aizmirst arī par ādu, kas ir kā spogulis. Āda mums parāda cik ļoti mēs sevi mīlam, ko mēs ēdam, vai sportojam un pietiekami uzturamies svaigā gaisā. Caur ādu mēs varam atbrīvoties no organismam kaitīgām vielām, sāļiem un uzkrātajiem tauciņiem. Kā palīgu cīņā ar minētajiem nelabvēļiem “Opera Hotel SPA” speciālisti meitenēm ieteica apmeklēt attīrošas (detox) procedūras –  Rasul mālu terapiju un Stop Cellulite, kas ir ietīšana aļģēs.

Rasul ir tradicionāls arābu pirts rituāls, kas dziļi attīra poras un mitrina ādu. Procedūras pamatā ir mālu uzklāšana ķermenim un to aktīva iedarbība sajaukumā ar siltumu un tvaiku. Parasti Rasul telpa ir dizainēta diviem, kas dod iespēju pavadīt patīkami laiku divatā un dalīties ar iespaidiem jau procedūras gaitā. Sasilšana Rasul termo mālos, apvienojumā ar tvaiku, dziļi attīra poras un mitrina ādu, kā arī veicina organisma attīrīšanos. Aromāts uzlabos elpošanu un radīs mierpilnu sajūtu visā ķermenī. Pēc procedūras varat izvēlēties apmeklēt ķermeņa masāžu, kas vēl vairāk atbrīvos muskuļus no spriedzes un paildzinās labsajūtu.

Savukārt aļģu ietīšana aktivizē un piesātina ar skābekli asins un limfas cirkulāciju, uzlabo šūnu vielmaiņu un samazina tauku nogulsnējumus, stimulē sviedru dziedzerus un izvada toksīnus. Aļģu ietīšanas procedūra palīdz ne tikai mazināt celulītu un padara stingrāku ādu, bet arī stiprina organisma imunitāti un palīdz novājēt. Aļģes ir bagātas ar mikroelementiem un minerālvielām un tam piemīt īpaša iedarbība uz organismu – organisma attīrīšana.”

Dalībnieču atziņas par SPA procedūrām

Rozalīna: “”Opera Hotel & SPA” es jutos tik lieliski! Kā princese! Ja varētu atļauties, es nāktu ļoti bieži, jo pēc procedūrām jutos tik laimīga. No manas puses vislabākās atsauksmes un ieteikumi”.

Ilze: “SPA zona ir ļoti mājīga un ar patīkamu atmosfēru – pilnībā atbilst visām SPA sajūtām. Visvairāk man patika Stop Cellulite procedūra, jo to veica zinoša un laipna masiere, kas pastāstīja gan par visu notiekošo, gan arī deva ieteikumus, ko es vēl varētu darīt lietas labā”.

Krista: “SPA apmeklējums bija tiešām lieliska iespēja pēc grūtās nedēļas atpūsties. Visvairāk patika Stop Cellulite procedūra. Ļoti pretimnākošs kolektīvs”.

Viktorija: “Uz SPA es devos pirmo reizi un izbaudīju visu, ko mums piedāvāja. Arī piekrītu, ka Stop Cellulite bija ļoti laba procedūra, ko izbaudīju ar interesi”.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.