Bruņinieku iela 75d, Rīga
Pirmdiena - Svētdiena: 10:00 - 20:00

Izaicini savu slaidumu ar karsto jogu

Dalies ar šo bloga rakstu!

Šobrīd projekts “Izaicini savu slaidumu” ir noslēdzies un 10 laimīgās meitenes ir veiksmīgi uzsākušas ceļu pretim saviem mērķiem. Savukārt mēs esam apkopojušas informāciju, kā arī Tu vari izaicināt savu slaidumu. Padomus, speciālistu ieteikumus un dalībnieču atsauksmes tievēšanai un veselīga dzīvesveida apguvei publicēsim rakstu sērijā. Šoreiz pirmais no tiem – kā slaiduma iegūšanai var noderēt Gundegas karstā joga.

Gundegas karstā joga ir jogas pasniedzējas un “Labo Sajūtu Laboratorijas” vadītājas Ilvitas Kļaviņas jaunieviesums Latvijā. Gundegas karstā joga ir jogas programma, kas apvieno divus jogas pamatvirzienus – Hatha joga un mūsdienās arvien plašāk izplatītā karstā joga. Ilvita Kļaviņa ir beigusi Yogahaven skolu Lielbritānijā un papildus guvusi pieredzi dažādās skolās Japānā un Indijā. Gundegas karstās jogas metode pielāgota tieši mūsu reģiona klimata un dzīves apstākļiem. Galvenais uzsvars atbilstoši Hatha jogas principiem ir likts uz mugurkaula veselību, mierīgu un kontrolētu elpu un netraucētas dzīvības enerģijas plūsmas nodrošināšanu. Hatha jogas saknes meklējamas Indijā, kā viens no posmiem, lai ķermeni fiziski un garīgi sagatavotu meditācijām. Šī pieeja ir tik efektīva un uz tās attīstījušies daudz jogas veidu visā pasaulē.

IMG_7132

Kāpēc karstā joga?

Īpaši ziemeļu reģionos klimats neļauj pilnībā izjust visas hatha jogas iespējas. Indijā daba pati sasilda ķermeņa muskuļus un saites, un siltums kā dzīvības uguns dziedē gan fiziski, gan meditatīvi. Karstā joga sniedz Gundegas uguns sildošo dzīvības ideju visiem jogas elementiem – asana (jogas pozas), pranajama (elpošana), bandha (enerģijas slēdzene), drišti (koncentrēšanās), vinjasa (plūstamība). Praktiski tas nozīmē, ka nodarbības telpa tiek sasildīta 35-38 grādus pēc Celsija un tajā tiek uzturēts 60% mitruma līmenis. Kvalificēts skolotājs palīdzēs, lai Gundegas karstās jogas nodarbības laikā tiktu izmantotas visas iespējas – maksimāli izvingrināts ķermenis un iegūtā uguns elementa dzirksts paturēta turpmākajā ikdienas ritmā.

Gundegas karstās jogas iedarbība

Kā jau iepriekš minēts, joga ir gan fiziska, gan garīga attīstība. Šie abi komponenti ir kā viens vesels. Gundegas karstās jogas ieguvumi skar abas šīs jomas:

  • Attīsta prāta un ķermeņa elastību;
  • Nostiprina mugurkaulu – personības centrālo asi;
  • Attīsta līdzsvara un koordinācijas spējas, iekšējās koncentrēšanās spēkus;
  • Nostiprina un tonizē ķermeņa muskulatūru;
  • Izvada no organisma uzkrātos toksīnus;
  • Uzlabo organisma imūnsistēmu;
  • Stiprina sirds un asinsvadu sistēmu;
  • Līdzsvaro ķermeņa vielmaiņas procesu un palīdz uzturēt veselīgu ķermeņa svaru.

Piesakies arī Tu uz karsto jogu: http://www.karstajoga.lv/ vai zvanot pa telefonu: +371 67 887 581

Uzzini aktuālājos jaunumus mūsu Facebook lapā.

Dalībnieces par karsto jogu

Viktorija: “”Labo Sajūtu Laboratorijā” vienmēr valda ļoti patīkama un harmonizējoša atmosfēra. Visvairāk man patika, ka pasniedzēja interesējas par manu fizisko stāvokli, vai esmu pareizi ieņēmusi asanu, vai kaut kas nesāp”.

Ilze: “Atmosfēra un serviss “Labo Sajūtu Laboratorijā” ir patiešām patīkams un jauks. Pasniedzēji saprotošo un pretimnākoši”.

Krista: “Karstā joga ir mans ATKLĀJUMS! Siltums, miers un nesteidzība – vērtības, ko man sniedza šīs nodarbības. Karsto jogu apmeklēšu arī pēc projekta”.

Līva: “”Labo Sajūtu Laboratorija” ir brīnišķīga, mierpilna vieta, kur gribas atgriezties un izbaudīt arī citus viņu sniegtos pakalpojumus. Liels paldies manai jogas pasniedzējai Lisai par iedvesmu kļūt sievišķīgākai, par sapratni un atbalstu”.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.